Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem hallgat sosem rám a...

Ha nem hallgat sosem rám a párom az normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal több éve vagyunk együtt.

Sosem hallgat rám szinte semmiben. De ezt ne úgy értsétek, hogy állandóan meg akarom mondani neki hogy mit tegyen, csak már számtalanszor előfordult hogy egyszerűen lehet látni, hogy hülyeséget fog csinálni, én elmondom, hogy hogyan kellene azt és persze az úgy nem tetszik neki, de a végén mindig kiderül, hogy igazam volt, de be ismerni nem ismeri.


A második amit észre vettem, hogy előbb hallgat egy 2x láttot személyre, mint rám akivel 10 éve van együtt.

Pl: ha van egy dolog amit meg kell oldani, mondjuk hivatalos dolog akkor már amint elkezdenék utánna nézni a dolgoknak akkor kb mi közöm hozzá, de ha szomszéd Mari néni nézi és mond valamit akkor rá, akkor az úgy van.


Szerinted mi baja van neki?

El akarja nyomni az énem?


2021. máj. 19. 17:39
 1/7 Tepfal ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi baja van, de nem tűnik egy egészséges kapcsolatnak. Említetted már neki, hogy ez bánt téged?
2021. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Azt mondja hogy nem igaz amit állítok.
2021. máj. 19. 17:52
 3/7 Tepfal ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy nem tisztel téged, nem ad a véleményedre, esetleg ostobának tart. Egyik rosszabb, mint a másik. Kivéve persze, ha valóban sok butaságot hordasz össze vagy meggondolatlanul adsz tanácsot, mert akkor érthető.
2021. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tisztel téged, ez egyértelmű a viselkedéséből. Biztos, hogy ilyen emberrel akarsz együtt élni?
2021. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezeken már én is gondolkodtam,mert eléggé úgy jön le. Csak ezzel az a baj, hogy 80% ban jobban tudok mindent, mint ő, de még úgy képzeljétek el, hogy nő létemre nekem kellet a zuhanyzót is pl megszerelnem, mert ő nem birta(vagy nem is igazán akarta talán) és ez a legutolsó sztori. Hivatalos dolgokban is kb 0 de rám nem hallgat, miközben már nem egyszer hanem már rengetegszer a végén az volt ahogy én mondtam, de rám nem hallgatott. Inkább mondom, hallgat a 2x láttot személyre aki teljeséggel hülyeségeket beszél neki, hogy mit hogy csináljon és ő rá hallgat. Szóval, mire eljuttunk a megoldásig az úgy nézz ki, hogy :

Ő elmondja mi a helyzet, én HA TUDOM(mert ha nem akkor ezt el is mondom) akkor elmondom mi a teendő, erre kb mintha semmit nem mondanék, majd jön valaki más arra meg hallgat es csinálja is azt amit mond.

2021. máj. 19. 18:11
 6/7 Tepfal ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit szépíteni, ez a férfi nem tisztel téged, talán derogál neki, hogy egy nő okosabb nála. Akárhogy is, biztosan jobban érdemelsz.
2021. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Neem, ez teljesen egyértelmű. Rosszul érzi magát amiatt, mert tudja ő is, hogy te valóban jobban tudod nála a dolgokat, és azzal próbál téged "lenyomni", hogy beállít ostobának, hogy ő ne érezze magát annak annyira. Remélem érthető ahogy írtam. Ez biztos hogy így van. Soha az életbe' nem fogja ezt beismerni, mert azzal megalázódna előtted is és maga előtt is. Nem tartaná magát férfinak, és előtted se érezné magát annak, ha ezt beismerné.
2021. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!