Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban sok országban reggel...

Valóban sok országban reggel zuhanyoznak, fürdenek, nem pedig este, mi ebben a logika, képesek koszosan ágyba bújni, ill. intim életet élni büdösen?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 23:06
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
82%
Én reggel és este is zuhanyozok 🤷‍♂️
2021. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%

Meglepő lehet, de igen.


A németek például jellemzően hetente háromszor fürdenek.

2021. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
95%
Ezt én sem értettem soha, hogy tud valaki este úgy menni aludni, hogy az egész napi kosz és izzadság rajta van. Viszont azt megértem, ha reggel (IS) fürdik, állítólag felpezsdít a hidegebb víz, jót tesz a vérkeringésnek és dopamint szabadít fel. Egy ideig csináltam, de jobban bejött nekem az, hogy 5 perccel az indulás előtt kelek fel és kapok fel mindent magamra azt uzsgyi.
2021. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
89%
De alvás közben nem izzadtok le ? Vagy csak én vagyok ilyen különleges ? 😂
2021. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
88%
Én napközben szoktam, amikor kedvem tartja. 😅
2021. máj. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
75%

Én mindig reggel zuhanyzok.

A munkám olyan, hogy nem izzadok meg napközben. Nem leszek koszos sem, sőt van ruhadarab, amit többször is felveszek.

Van egy megegyezés a barátaim és a családtagjaim között, hogy szólunk ha valakinek vagy valaki lakásának rossz szaga van.

Ágyneműt gyakran mosunk.

Ha edzek (most kezdem), akkor azután lezuhanyzok, de este, lefekvés előtt nem.


Oh és szex előtt le szoktam tusolni, már csak egészségügyi okok miatt is.

2021. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
77%

Én napi 2x tusolok, ha főzök akkor utána is.

Nekem fontos az, hogy este tisztán frissen fürődve feküdjek le.

Nekem taszító ha valaki este nem fürdik

2021. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
91%

Párommal a kezdet kezdetén örök vita volt az, hogy mikor kellene fürdeni. Náluk az volt az alap és megszokott, hogy reggel fürdenek, nálunk meg az, hogy este.

Nekem az esti fürdés egy rituálé, sokáig fekszem a forró vízben, olvasok vagy csak szimplán relaxálok. Semmi kedvem nem lenne reggel csak azért hamarabb felkelni, hogy lefürödjek.

2021. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
82%

Este szoktam zuhanyozni.

Kivételes alkalmakkor reggel vagy napközben is (pl nyáron mikor sokat izzadok, vagy míg egyetemre jártam jó volt reggeli ébresztőnek a zuhany).

Éltem külföldön, ott teljesen elfogadott volt hogy mondjuk heti 3x fürdenek. Nők nem mosták le a sminket este, másnap csak felkenték az újabb réteget, ez mondjuk elég igénytelen. Dezodort fújták ezerrel. De nekik ez volt a normális. Ugyanakkor olyan nőt is ismerek aki minden reggel hajat mos, vagy kétszer nem használja ugyanazt a törülközőt, szerintem az is röhej már.

Máshol mások a szokások, ez van.

2021. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
45%

Elárulom, hogy egészségtelen túl sokszor zuhanyozni...

A napi 1 is túlzás, ha mindenhol megmosod magad. Csak a hónaljakat, fenet és nemiszerveket kell naponta tisztán tartani.


Ha valaki undinak találja magát a semmitől este, az inkább pszichés dolog... (kivéve akik tényleg megizzadnak vagy nagy nyár van)

2021. máj. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!