Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban sok országban reggel...

Valóban sok országban reggel zuhanyoznak, fürdenek, nem pedig este, mi ebben a logika, képesek koszosan ágyba bújni, ill. intim életet élni büdösen?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 23:06
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudok este zuhanyzás nélkül lefeküdni...az meg hogy vki szex előtt tusol az hogy? Az nem spontan jön? :-) Én sose tudom előre mikor lesz szex, és az már milyen hogy elkezdjük és azt mobdom hogy bocs de előbb zuhizom:-D
2021. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
75%

11!

Normális, higiéniára odafigyelő emberek, ha nem is fürdenek le, de tisztálkodnak szex előtt ;)

2021. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
83%
Azért én ezt nem hiszem el. Eleve szennyezett a levegő, a por-kosz-kipufogógáz stb stb mind rátapad a ruhánkra, hajunkra, bőrünkre. Napközben akarva akaratlanul hozzáérünk tömegközlekedésen kismillió ember által összefogdosott üléshez-kapaszkodóhoz. El se tudom képzelni, hogy este ne fürödjek meg. Eleve jól esik a nap végén, mert egyfajta relaxáció, másrészt szeretek tisztán feküdni az ágyamba. Reggel nem szoktam zuhanyozni, de nedves törlővel felöltözés előtt fel szoktam frissíteni a bőröm.
2021. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 Tepfal ***** válasza:
69%
Nekem reggel így is, úgy is le kell zuhanyoznom, mert megizzadok éjjel. Vízpazarlásnak érzem a napi kétszeri fürdést. Este mosakodni szoktam, lábam, hónaljam, arcom, altestem megtisztítom, ez bőven elég, ha napközben nem leszek extra koszos. A bőröm nagy részét az utcán ruha fedi, az otthonom pedig tiszta. Nem hinném, hogy ettől igénytelen lennék.
2021. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
85%

#11

Még a férjem is megmossa a nemesebbik részét szex előtt.

Értem én, hogy hangulatrombolónak tűnhet tisztálkodni előtte, de sokaknak muszáj h higiéniás környezetet teremtsen együttlét előtt.

2021. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
68%

#14

Nem is vagy igénytelen, hanem normális.

Azért sokan túltolják a tisztaságot, aztán csodálkoznak ha az immunrendszerük nem bír el semmivel...

2021. máj. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

15!

Minden szavaddal egyetértek, még annyit hozzáfűznék a dologhoz, hogy kifejezetten izgató, ha egymást mossátok meg a pároddal. Így a hangulat is felfokozódik és a tisztálkodás is sikerül :)

2021. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
61%

Csak mostanában ennyire kardinális a frissen mosott test, néhány évtizede még fürdőszoba sem volt a lakások többségéhez a ltp-ek megjelenése előtt.

Az emberek eljártak hétvégente közfürdőbe és slusz, hétközben meg ott volt a lavór és a piszkosabb gyári munkáknál a munkahelyi fürdő.

2021. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
48%

18!

Régebben gyakori sem volt ahová feljárhattál unalmas estéiden.

Felesleges azon filózni régen mi hogyan volt.

2021. máj. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem pont a covid miatt kialakult helyzetnek kellene bizonyossá tennie, hogy milyen fontos a higiénia!
2021. máj. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!