Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban sok országban reggel...

Valóban sok országban reggel zuhanyoznak, fürdenek, nem pedig este, mi ebben a logika, képesek koszosan ágyba bújni, ill. intim életet élni büdösen?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 23:06
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
57%

#20

A covid miatt nem kell naponta 2x -3x fürdeni...

2021. máj. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
50%
#21 Ezt írtam volna?
2021. máj. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 Tepfal ***** válasza:
62%
#20: Valóban, de a megfelelő higiénia nem azt jelenti, este (is) fürdök. Mi köze a covid terjedéséhez annak, hogy én este a saját ágyamba úgy fekszem be, hogy nem mostam meg a combom meg a hátam közepét. Ha már valami mellett érvelni kell, könnyebb amellett, hogy a reggeli fürdéssel teszem ki a lehető legkevesebb kockázatnak a többi embert, hiszen ekkor telik el kevesebb idő a tisztálkodásom és a találkozás között. Habár a kéz és a ruházat tisztántartásra - ami a covid szempontjából elsődleges - szerintem vajmi kevés összefüggést mutat azzal, hogy valaki este vagy reggel fürdik.
2021. máj. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
67%
Nem csak az ízzadás, mert az ember bőre és haja természetesen zsírosodik. Valakinek jobban, valakinek kevésbé.
2021. máj. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
58%
Es reggel kepes valaki a sajat testnedvei belepallva feloltozni? Ejszaka dolgozik a meregtelenites, nemcsak a leheletunk nem friss.
2021. máj. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
89%

Én nem tudnék este a tiszta ágyamba bebújni egész naposan, pedig irodai munkát végzek. A lábam egész nap cipőben van, olyan nincs, hogy nem izzad, max nem érezni. A hónalj, intim területek, arc mosása szintén alap szerintem. Sokkal egyszerűbb beugrani a zuhany alá, mint külön mosogatni a lábam, az arcom, az alsó felem, hónaljam, stb...

Nyáron pedig simán fürdök napi 2-3x is. Reggel, munka után, ha megyek valahova és lefekvés előtt is.

2021. máj. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
39%
Mi reggel szoktunk zuhanyozni. Nem zavaró. Az ágyneműt meg ki kell időnként mosni.
2021. máj. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
55%
Minek foglalkozol azzal, hogy valaki este, vagy reggel fürdik, esetleg koszosan bújik ágyba (egyedül)? Örülj, hogy fürdik/zuhanyzik naponta. Akár még otthoni munkánál is.
2021. máj. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
41%

Kicsit túltolja a kérdező ezt a dolgot.


Egyrészt attól, hogy nem fürdenek, még mosakodnak. És nem "koszosan, büdösen" fekszenek az ágyba.


Az intim életről meg annyit, hogy azt lehet élni a nap minden percében, bárhol. Nyilván jobb "tisztán" de ilyen erővel egész este fekszel, izzadsz aztán reggel "koszosan" éled.

2021. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy pont úgy vagyok, hogy ha reggel nem fürdök akkor koszosnak érzem magam.


Csipásan kelek, zsírosodik hamar a hajam, el is alszom a hajamat, plusz legtöbbször megizzadok, vagy csak érzem, hogy ráférnek egy "frissítés" a bőrömre.


Meg alapból a reggeli 15-20 perc zuhany ébreszt fel. Ha nem fürdök meg reggel akkor kényelmetlenül érzem magam egész nap.


Nyilván megint más téma, ha olyat csinált az ember, edzett, sportolt, fizikai munkát végzett.


Ráadásul ahogy írták mosakodás helyett néha egyszerűbb 3 percre beállni a víz alá és "lecsapatni" magamat.

2021. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!