Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan exed akivel azért...

Van olyan exed akivel azért jóban vagy? Normális ez?

Figyelt kérdés

Volt már elég sok kapcsolatom ezek közül nem sok lánnyal de párral azért még jóban vagyok.


Nem kell nagy dologra gondolni,néha összefutunk velem is beszélgetnek,megkérdezik mivan velem hogy vagyok,hülyéskedünk stb a szüleimnek is köszönnek,ha találkozunk az utcán mindig normális módon köszönünk egymásnak ilyesmi.


Na csak régen azért nem így ment a dolog,nagyon durva veszekedések voltak,én sem voltam mindig normális szóval elég rendesen leépítettem őket sőt olyan is volt akit meg is ütöttem,ennek ellenére most meg "béke van". Múltkor viccből rá is írtam az egyikre hogy leszophatna ha ráér :D vitáztunk egyet,felhoztuk a múltat de ennyi.


Mitől lehet ez? Egyébként már nem vagyok 20 évesek lehet az életkor hozza ezt magával?

Van valaki hasonló helyzetben a volt barátjaival/barátnőivel?


29f


2021. máj. 21. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Minden exemmel "jóban" vagyok, de ilyen bunkó seggfej egy nem volt köztük.

Egyik sem ütött meg és nem írogatnak rám, hogy leszophatnám őket.

Ha valamelyik hirtelen megőrülne és ezzel próbálkozna, soha többet nem állnék vele szóba.

2021. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
én mindegyikkel "jóban vagyok" ha beszélgetünk, de ez nagyon ritkán történik meg
2021. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1 kivétellel minddel békében váltunk el, simán le tudok ülni velük kávézni, de egy se volt ilyen türhő, mint te. Egy ilyen leszophatnál beszólás után elfelejtheti, hogy létezem.
2021. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

egy ilyen uzenet nekem instant tiltas lenne, szoval nem tudok nyilatkozni


viszont az exemmel joban vagyok, gyerekszerelem volt es nem valtunk el haragban

2021. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!