Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legidegesítőbb/undor...

Mi volt a legidegesítőbb/undorítóbb dolog, amit a tömegközlekedésen láttatok?

Figyelt kérdés
Írjatok sztorikat, vagy azt amit a legjobban gyűlöltök a Budapesti tömegközlekedésen.
2021. máj. 21. 19:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Cigányok
2021. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy 55-60 körüli férfi előttem elégítette ki magát
2021. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Levest ettek a villamoson elhanyagolt külsejű egyének.
2021. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
1: konkrétan a Borárostól egészen a blaháig húzzák maguk után a bűzcsíkot. De azt a keserű émelyítő parfümszagot még a moszkváig is érezni.
2021. máj. 21. 19:52
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Reszegek. Volt egy reszeg srac aki szet hanyta a buszt, utana meg vagy 10 megallot kellett ugy mennem. Villamoson nem tudok ugy utanzni, hogy minimum 1 reszeg ne legyen rajta. Van, hogy vicces mert enekel, de olyan is volt, hogy miset tartott. Amikor visuont agressziv es ordibal, belekot random emberekbe, na az nem vicces.

2. Rossz arcu ciganyok. Akiken tenyleg latod, hogy le fog szurkalni.

3. Nyaron a fel busznak olyan szaga van mint aki 1 honapja rohad. Mindenki felmesztelen es csorog roluk az izzadsag mindenfele.

2021. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Ja es a 4. A az ellenorok. Szerencsetlen kislanyt elottem buntette meg mert elfelejtette elhozni a diakjat, pedig latszott rajta, hogy iskolabol jon, es az osztalytarsai is vele voltak... de a ciganyoktol el se meri kerni a jegyet. :)
2021. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
Én nem bánnám ha félmeztelen fiúk vennének körül a buszon :D
2021. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Altalaban a jo dagadt 30+osok vetkoznek le. De ha neked bejon, hajra :D
2021. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy valaki telehányta a padlót, undorító volt, rendes szaga is volt ráadásul, szagolhattam egész végig 🤢. A buszok ezenkívül tele szoktak lenni még büdös hajléktalanokkal, cigányokkal akik általában részegek is szoktak lenni. Kedvencem amikor valamiért random kinéznek maguknak és elkezdenek mutogatni, belém kötni stb..

Én személy szerint eléggé utálok tömegközlekedést használni pont az ilyenek miatt.

2021. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka, 22-23 óra körül mentem haza, csak én voltam a villamoson, meg a "folyosón" mellettem lévő széken ülő egyén, aki ott verte ki...


Egyszer szintén a 3-as villamoson ültem egy négyes ülésben, beült mellém egy cigány család, a nő ordítozott, a gyerek rugdosta a lábamat, a pasi meg rágyújtott mellettem egy cigire.


Vonaton (Bp-en belül) nagyon sok szabad hely volt, egy négyesben ültem az ablak mellett, beült mellém egy középkorú férfi, és nagyon lassan, nagyon apránként egyre közelebb csúszott felém, az út végére már minimum a fél seggemmel a vonat falán ültem, közben a füléhez volt rakva a telefonja, de egyszer sem szólalt meg semmit.


A 3-as villamosnak a Mexikói úti végállomásán rengeteg csöves van, és rengeteg probléma van velük. Főleg esténként, amikor sietnék, hogy elérjem a buszomat Örsön. Rendszeresen előfordult, hogy problémáztak, jelentet rendeztek, lefeküdtek a villamos padlójára, nem voltak hajlandóak leszállni, és rendőrt is kellett hívni, én meg mindig ezek miatt késtem le a buszomat és várhattam még 20 percet az Örsön lévő csövesek, részegek és drogosok között a hidegben, esőben.


Biztosan rengeteg más is volt, de most ezen a pár dolgon annyira felb@sztam magamat, hogy szerintem abbahagyom.

2021. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!