Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált sorstársaim,...

Introvertált sorstársaim, felkészültetek arra, hogy néhány hónapnyi extrovertált primitív kibontakozásnak lehetünk ismételt szemtanúi?

Figyelt kérdés

Ha egyvalamit megtanított ez a lezárás, akkor az az, hogy a világ elviselhetőbb hely lenne, ha az emberek este 8-ra otthon lennének, nem lennének szórakozóhely néven csúfolt fertők, nem igényelnék az emberek feltétlen a sokszor 5-szörös áron kínált, minőségtelen éttermi szemetet, nem lennének olyan helyek, ahol az emberek az ész fejlesztése helyett az izomdagasztást, majd az instagramon dicsekvést részesítik előnyben, stb.


Introvertált értelmiségiként sajnos abban a hátrányos helyzetben vagyok, hogy lekopik rólam a sekélyesség, primitívség, ami miatt a barátok igen korlátolt mennyiségben állnak rendelkezésemre, mivel sajnos a korosztályomnak az értelmi szintje fordítottan arányos az elfogyasztott alkoholmennyiséggel. A munkahelyen is (amíg be kellett járni, majd hála az égnek tartós otthoni munkavégzés lett), igyekeztem a felszínes ismerkedést elhárítani a munkatársak közt egy "ne haragudj, nem barátkozni vagyok itt, maximum szakmai jellegű beszélgetéseink legyenek, köszi" monológgal, de sajnos nem aratott túl nagy sikert, így én lettem a közellenség, viszont én az időmet a kávézgatás, pletykálás, és "csapatépítés" helyett tanulással, művelődéssel és kultúrával töltöm, ezekről pedig sajnos a primitívebb emberek nem nagyon hallottak.


A lényeg, hogy ahogy egyre közelebb kerültünk a "szabadsághoz", annál szomorúbb lettem, hogy egyre több az ember az utcán, egyre több csapat van kint, akik körében a sekélyesség minden ismérve megmutatkozik, egyre több buta, iskolázatlan, primitív, erkölcstelen emberrel kell még a boltba menet is találkoznom, mert egyébként köszönöm szépen, a 4 fal között minden a rendelkezésemre áll.


Bízva abban, hogy van még minimális értelem az emberek közt, remélem más is van hasonlóan.


2021. máj. 22. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos erre nem lehet felkészülni, ma kb állatkert volt az egész városban.
2021. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

én introvertált vagyok, és sok más emberhez hasonlóan már nagyon várom, hogy véget érjen a járvány és visszatérhessen az élet a normális kerékvágásba (remélhetőleg néhány tanulság átmentésével, például hogy nem is olyan ördögtől való a home office)

te nem egyszerűen introvertált vagy. te szinte mindenkit és mindent utálsz és megvetsz.

2021. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem a legkevésbé se zavar hogy a sok extrovertált ember elmegy bulizni, én attól még itthon maradok ugyanúgy mint eddig. Az zavar hogy mások is sétálnak ott ahol én egyedül szeretnék, de hát közterület, ugyanannyi joguk van rá mint nekem, nyilván nem is teszem szóvá :D
2021. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Természetesen nem erről van szó. Te viszont inkább ambivertált vagy, hiszen egy introvertáltnak nem igazán tűnt fel ez a nagy "korlátozás", ha a dolgok negatív részeit nézzük.

Nem lehet bulizni menni? Kibírható (sőt, hála az égnek).

Kijárási tilalom 8 után? Helyes, nincs utcai randalírozás

Vendéglátóhelyek zárva? Nagy ügy, ha túlárazott műkaja kell, van házhozszállítás

Strandok zárva? Kevesebb ember kap el mindenféle bakteriális fertőzést a fertőgyűjtőhelyen.

Maszkviselési kötelezettség? Végre nem az agyonsminkelt és felszínes külső, amit az ember lát, hanem a másik szemét, ami bőven elegendő.

2021. máj. 22. 21:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is intro vagyok. De engem max a nagy tömeg zavar.

A többi dolog programok, utazás bárhova, kiállítások, mozi, színház, koncert, disco akár,stb.. én ezeket jó dolognak tartom. Az ember nem csak annyi, hogy dolgozik látástól vakulásig. Igen is kellenek élmények.

Remélem az oktatás is visszaáll személyessé majd egy idő után.

Ami pozitívum volt az az, hogy végre otthonról dolgozhattam. A tömegközlekedést mindig is utáltam.

Ha nem jársz ilyen helyekre pl szórakozóhely, étterem, akkor téged miben is érintenek ezek az emberek? Miért zavar téged?

2021. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Agyonsminkelt nőket még maszkkal is lehet látni, ja hogy csak az agyonsminkelteket veszed észre az a te gondod.

Bárhova megyünk mindig lesznek kellemetlen emberek. Ez van.

Max ha tanyádra költözöl akkor nem fogsz látni ilyen embereket.

2021. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem egy primitív 4 főből álló, hangosan "beszélgető" fiatalokból álló társaság ihlette, akik az ablakom előtt nyomdafestéket nem tűrő hangnemben beszélgettek egymással. Reflexből ránéztem az órára, amikor rájöttem, hogy sajnos nem opció, hogy az illetékes szerveknek jelezzem, hogy 8 óra múlva és maximum a májuknak kell dolgozni az alkohol lebontásával. Na nem mintha a magyar rendőrség figyelembevenné az igényes emberek igénytelen emberektől való megszabadítását. :(
2021. máj. 22. 21:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

En introvertralt vagyok es felenk is, ennek ellenere varom mar, hogy vege legyen a korlatozasoknak mert szeretek programokat szervezni es varom, hogy szabadon talalkozhassak baratokkal, akikkel eddig nem tudtam :)

Sajnos egyet kell, hogy ertsek az elozovel, az irasodbol az jon le, hogy nagyon fusztralt vagy, aminek nincs koze az introvertaltsaghoz. Munkahelyen nem baratkozni kell, de kozos erdek, hogy jo kapcsolat es tisztelet legyen a kollegak kozott. Gondolom nem lep meg de egy esetleges leépítésnél nagyobb esellyel válnak meg egy ellenséges, csapatjátékra képtelen embertől, még akkor is ha egyébként szakmailag nincs vele gond.

Mas boldogsaga ne fajjon neked, sok ember pont ilyenné válna ha még hosszabb ideig élne bezárva. Te is élvezheted a nyitás adta előnyoket, akar egyedul, akar a szuk barati korodben, nem kotelezo tomegbe menni.

2021. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy ezekkel nem igazán tudsz mit kezdeni.

Mindenhol vannak ilyenek.

Sajnos. Nevelés kérdése sok minden.

Ez van. Vagy elfogadod, túl lépsz rajta vagy téged rombolnak le idegileg.

Ha egy k.rva hangos motoros megy el épp a lakásunknál én általában elkáromkodom magam, utána jobb :-D Marha idegesítő tud lenni az a nagy hang. De sok mindent én se tehetek ezellen. Mondom max akkor elköltözöl valahova ahol embert nem látsz. Ott biztos nem történnének ilyenek.

2021. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, hogy ki mit csinál, amíg engem nem zavar vele. A home officeról meg annyit, hogy ma már az a cég, amelyik ezt nem tudja felajánlani annak a munkavállalójának, aki inkább ilyen formában szeretne dolgozni, az KOMOLYTALAN.
2021. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!