Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem túlzott sőt már gyanús...

Nem túlzott sőt már gyanús kedvesség ha valaki a munkahelyére rendszeresen több tízezerért hidegtálakat hozat?

Figyelt kérdés

Kollega rendszeresen, nem egyszer és nem kétszer megcsinálta hoy „csak úgy“ (tehát nem szülinap stb) hidegtálakat hozatott.

Azért vagyunk 20an, egy deluxe hidegtál 8 személyes bőven 10.000 ft felett van és ebből 3 at hozat.

Alsó hangon is 40.000-et elkölt (hacsak nem lopja a tálakat...)


Azért nem túlzott kedvesség ez?

Sok tízezret költök a kollegákra? Hm.


2021. máj. 23. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen pénzből? Nem lehet, hogy van erre valami céges keret, amit el kell költeni? Nálunk volt ilyen néhány éve, csak megszüntették.
2021. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"Milyen pénzből?"


Hát állítása szerint ő fizeti... gyanús nekem is.

de ismerve a céget az totálisan kizárt hogy a cég fizesse. ez a templom egere kupleráj szar hely egy kávét nem fizetne az embereinek az egyszer fix.

2021. máj. 23. 10:12
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valakije vendéglátós, aztán a nyakukon maradt cuccot hazahordja, ő meg beviszi nektek :)
2021. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, úgy van vele hogy szembesíti a sz@rrágó embereket önmagukkal a cégnél.
2021. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy van valami kuponos kedvezménye, vagy haveré a hidegtálas cég, és ez neki reklám, nem tudom. :-) Igen, meglehetősen fura, ha nem céges keret van erre, de amíg neked nem származik hátrányod belőle, kár ezen agyalni.
2021. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
34%

"y szembesíti a sz@rrágó embereket önmagukkal a cégnél."


És ez neki sok tízezerbe fáj? Aztán mit nyer a szembesítéssel a semmin kívül?


mert veszíteni sokat veszít. A több tízezret.


Meg aztán nem tök8 ki szarrágó ki nem? Csak egy trágya munkahely idegenekkel, akik nekem se kutyáim se macskáim.

Ki nem szarja le ki szarrágó ki nem.

2021. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért cuki, hogy ha valaki nem önző, akkor már egyből "gyanús" lesz. ;)


Egyébként meg ennyi információból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.

Nem mindegy, hogy mennyi a keresete. 80 ezerből ez tényleg furcsa lenne, de fél milliós nettó mellett egyáltalán nem látok benne furcsaságot, főleg, ha nincsenek mellette komoly kiadásai.

Az sem mindegy, hogy milyen a pozíciója a cégnél, illetve mennyire szereti ezt a munkahelyet, valamint az ottani közösséget.

Illetőleg az sem elképzelhetetlen, amit pl. #3 mondott.

2021. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6 "Csak egy trágya munkahely idegenekkel"

Ennek az éremnek is két oldala van. Neked meg a kérdezőnek ez egy "trágya" munkahely. Ki tudja, miért. Neki meg lehet, hogy élete legjobb munkahelye. Nagyon nem mindegy, hogy az ember miként áll hozzá, és hogyan tud érvényesülni.

Az "idegenek" meg olyannyira idegenek, hogy heti 5 napon napi 8 órát velük együtt töltesz.

2021. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még pár évvel ezelőtt az új munkahelyemen együtt kezdtem egy férfival akinek mint utóbb kiderült magánéleti problémái miatt volt szüksége erre az állásra. Lényeg a lényeg bírósági dolgozók voltunk a srác éppen vált a feleségétől és a gyermekelhelyezés miatt ment a vita köztük és azt hitte hogy ha bekerül a bíróságra mint dolgozó akkor neki elintézik hogy az ő javára döntsön a bíróság, ezért aztán a közvetlen felettesének minden egyes nap hordta az étkezdéből a drága desszerteket plusz még egy két kollégának is néha, csak aztán az volt a bökkenő hogy olyan szinten nem értett semmihez a srác és olyan gyenge volt a felfogása hogy gyakorlatilag használhatatlan volt ezért ki is rúgták. De ezalatt az idő alatt végül is lezajlott a válóper szóval annyira nem is bánta hogy kirúgták. Ezt most azért írtam le mert nem feltétlenül kedvességből csinál valaki ilyesmit hanem van hátsó szándéka.
2021. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

" Ezt most azért írtam le mert nem feltétlenül kedvességből csinál valaki ilyesmit hanem van hátsó szándéka."


így van. ezért van az hogy én a tálakhoz egy ujjal hozzá nem nyúlok nekem egy idegen ne adjon "csak úgy" tízezres ajándéktálakat.


gyanús. nem kell.

büdös az egész.

2021. máj. 23. 13:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!