Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kajálás előtt elmosom az...

Kajálás előtt elmosom az evőeszközeimet, a tányéromat, kezet mosok. wc-zés előtt fertőtlenítem a wc ülükét. rendszeresen fertőtlenítem a közös fürdőszoba csapját, fürdőkabint a kilincseket. A családom erre úgy reagál hogy én elmebeteg vagyok sőt a..?

Figyelt kérdés
sőt a faterom az arcomba röhög hogy hülye vagyok (ő xarás után hideg vizzel lemossa a kezét és ez a higiénai...) én vagyok a hülye vagy a családom korlátolt?
2021. máj. 24. 13:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Te viszed túlzásba.
2021. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit mániákus vagy, de legalább ártalmatlan.
2021. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Kissé (vagy nem is kissé) túltolod a dolgot.
2021. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%

A túl sok higiénia is árt, mert ha az immunrendszered sosem találkozik semmivel, akkor az átlagos dolgokat se fogja tudni lereagálni.


Olyan esetben kell, amikor fertőzésveszély van. Pl. ha van egy kés, amivel kenyeret szeleteltél, azt nem kell hipózni, másnap is szeletelhetsz vele. Ha nyers húst vágtál vele, akkor el kell mosni, mert a nyers húsban vannak dolgok, amik megárthatnak.

2021. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
az étkezés előtti kézmosást megértem, de minek megmosni a tiszta evőeszközöket?
2021. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%
túlzásnak érzem a kaja előtti mosogatást meg az állandó fertőtlenítésgetést. a wc utáni kézmosás alap, apád egy tipikus lusta tapló férfi, azért szól le téged.
2021. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%

Az immunrendszernek felnott korban mindegy, mivel talalkozik. 2 éves korig kell megenni egy kg koszt, nem 60. Nem véletlenül.

Te eltulzod, apád meg alulteljesít.

Tiszta evőeszköz mosast en se ertem. A tobbit mar lassan en is csinalnam egy jol megszenvedett fertozes mkatt, amiben csak csaladomnal (4 haztartas) mentem wc re

2021. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is megmosom a “tiszta” evőeszközöket (melóban és az albérletben /lakótársak nem képesek használni a mosogatógépet), meg a wc ülőkét is lefújom munkában használat előtt. Otthon nem ilyen sűrűn, mert egyedül lakom.

Teljesen normális, hogy ahol többen laknak ott sűrűbben kell takarítani.

2021. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
65%

"Az immunrendszernek felnott korban mindegy, mivel talalkozik."


Akkor mi a picsáért oltanak most mindenkit Covid ellen?

2021. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezt OCD-nek hívják. Pszichológus tud segíteni.
2021. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!