Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan tulajdonságod, amit...

Van olyan tulajdonságod, amit leplezel a barátaid előtt, ha igen mi?

Figyelt kérdés
Mi ez és miért leplezed?

2021. máj. 26. 15:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
68%
Lábfétises vagyok, intuitív is, ha valaki kamukázik, nem reagálok rá, de megérzem, tudom, mi a helyzet. Amúgy nincsenek barátaim, csak az emberekkel szemben vagyok ilyen.
2021. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
20# Létezik igazi barátság, csak lasszóval és nagyítóval kell keresni! Többnyire bajban ismerszik meg. 🙂☹️
2021. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Erős gyanúm, hogy többé kevésbé szociopata vagyok, egyszerűen nem kötődök élő emberekhez pusztánérzelmi alapon, de ezt értelemszerűen nem lenne praktikus közölni.
2021. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Tudatosan semmit nem leplezek csak azért, hogy ne lássák.

Ha egy részemet nem látták eddig, az azért van, mert eddig nem került szóba, nem volt aktuális, nem adódott olyan alkalom, ami előhozza belőlem.

Vagy mert úgy gondolom, hogy az az oldalam, érdeklődésem, hobbim iránt nem érdeklődne, nem lenne közös témánk, ilyenek.

De csak azért hogy valamit ne tudjon rólam, olyan nincs.

2021. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Eldugítom mindenhol a slozit...
2021. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Ruhafétis.

A barátaim ruhatárában is vannak olyan darabok, amik izgató hatással vannak rám, és erről jobb ha nem tudnak :D

2021. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem tartom magamat teljesen elégnek. Senkinek. Mindig ott motoszkál a fejemben, hogy csak megtűrnek és valamit biztosan épp elrontok. És a párkapcsolatok ijesztőek számomra, többek közt ezért nincs barátom.

Egy kicsit felszabadító volt ezt leírni most, köszönöm kérdező

2021. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Pl. Verem a gyíkot, van, hogy naponta. Szoktam kakilni is ( mármint a wc-be ), erről sem szoktam gyakran beszélni


Továbbá van egy két dolog az érdeklődési körömben amiket addig nem kezdek el vitatni amíg nem győzödtem meg, hogy az illető is annyira nyitott rá mint én


Miért? Mert már elégszer tapasztaltam, az emberek lehúzó reakcióját bizonyos témákról és mivel engem tényleg érdekel a dolog nincs rá energiám, hogy a lehúzást végig hallgassam és megjátszam, hogy mennyire igaza van

2021. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kedves 5ös,könnyen nem azt a személyiségem mutatom nekik aki vagyok, nem véletlen vagyok disszociatív személyiség zavaros :) a valódi énem kevesen ismerik
2021. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi választ is.
2021. máj. 27. 16:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!