Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nagy pofátlanság/szemtelens...

Az nagy pofátlanság/szemtelenség,hogyha egy buli után egy barátom nálunk alszik,a többiek nem,és mikor aznap este a többiek elmentek ő még a következő nap is ott van késő estig nálunk?

Figyelt kérdés
Én szerintem ez olyan egoista "körülöttem forog a világ" jellem....

2021. máj. 27. 21:25
1 2
 1/12 Thispain ***** válasza:
100%
Neked probléma?
2021. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi volt megbeszélve. Ha ráérek és megdumáljuk akkor felőlem maradhatnak napokig is a barátaim, ha meg dolgom lenne vagy bármi akkor kinyitom a szám és szólok.. Nem kussolnék gyáván, hogy utána minden szarnak elhordjam a háta mögött, de kinek mi 🤷
2021. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, itt az igazi probléma hogy te nem szóltál neki semmit és meghunyászkodtál, mikor problémád volt vele.
2021. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért nem szóltam neki,mert gondoltam ő is felfogja hogy ez bunkóság....
2021. máj. 27. 21:47
 5/12 A kérdező kommentje:
2-es nem gyáván kussoltam,csak kíváncsian ledöbbenve figyeltem a reakciót...
2021. máj. 27. 21:47
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5 Próbálhatod szépíteni, de ha nem szóltál semmit egy teljes napon keresztül úgy, hogy közben zavart, akkor bizony gyáván kussoltál.
2021. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Szét adom, ahelyett, hogy beszélne az emberrel idejön nyavalyogni. Fel nem fogom. Beszélj embertársaiddal, kérdező!
2021. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Emberek,a kötökzködés helyett,értelmes válaszokat kérnék,én bennem van jó indulat olyan szintú hogy aki bunkó pofátlan,azt sem bántom meg....
2021. máj. 27. 21:59
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

De abban mi a jóindulat, hogy nem pergeted ki a lakásodból/lakásotokból azt, akivel gondod van és tehernek érzed?


Nem védted meg a határaidat, nem álltál ki magadért, amit kihasználtak és rádtelepedtek - ez történt.

2021. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

"én bennem van jó indulat olyan szintú hogy aki bunkó pofátlan,azt sem bántom meg...."

Ezért fognak kihasználni. Nem csak ő, hanem mindenki.

Én is így jártam.

Amikor neked lesz szükséged valamire, akkor meg állhatsz sorba.

2021. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!