Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogy fürdik?

Ki hogy fürdik?

Figyelt kérdés

1. Tusolva vagy kádban ülve/feküdve?


2. Szivaccsal vagy kézzel mosod magad?


3. Folyékony szappannal vagy kemény szappannal?


4. Minél gyorsabban (max 15 perc) vagy szép lassan?


Vagy máshogy?


(Most a sima, mindennapos fürdésre gondoljatok, ne a teljes testápolásra, hajápolásra, aki szokott ilyet.)



2021. máj. 30. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tusolva, gyorsan, szivacs nélkül, folyékony szappanal.
2021. máj. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

- tusolva

- kézzel

- folyékony szappan, azaz tusfürdő

- körülbelül 15 perc alatt megvagyok vele, de sose éreztem, hogy ez különösebben gyors lenne. Szeretem pár percig engedni magamra a meleg vizet, tusfürdő előtt és után is.


27/F

2021. máj. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nálam a felsoroltak közül mind játszik. Kedvtől függ melyiket alkalmazom.
2021. máj. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tusolva

Kézzel

Tusfürdővel

Ha nem mosok hajat akkor kb 5 perc

Nem szeretem feleslegesen pocsékolni a vizet, afrikában inni sem jut sok helyen

2021. máj. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kád átvette a tusoló helyét. Kézzel. Szilárd szappannal. Sosem sietem el. Forró vízben szoktam, amitől rendszerint elbódulok, így könnyebben megy az alvás is. Általában negyedóra szokott lenni körülbelül, vagy több.

20l

2021. máj. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Kizarolag valodi szappan, Imperial Leather, semmi illat. Furdes elott is ures kadban alvazat mosok, es csak keves vizben furdok, mialatt eresztem a vizet, mar a kadban vagyok. Fontos, hogy meleg furdoszoba, nem hideg kad. Utana is gyors zuhany.

Altalaban zuhany. Dorzsolos szivacsot keringesre, elhalt borre hasznalok. Szappant naponta csak elol-hatul alvaz, koldok, honalj, talp. A borom termeszetes vedokopenyet mashol minden nap nem szappanozom be. Hetente azert persze igen, kulonos tekintettel a fulek, hajvonal, nyakra.

Sajat koszos levembe nem ulnek bele. Es tudom, hogy a minosegi szappan a legborbaratabb, ezek a folyekony szarok artanak. Viszont testapolot hasznalok, evek alatt talaltam meg az egyetlent, ami jo a boromre. Garnier.

2021. máj. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanykabinban, tusfürdővel, kézzel, nem tudom mennyi idő, de 15percnél biztos, hogy kevesebb és 99%-ban hajat is mosok.
2021. máj. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hetente :D
2021. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!