Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van a legtöbb ember...

Miért van a legtöbb ember meglepődve azon, hogy cigány létemre nem a mulatós zenét szeretem? Olyan nagy csoda ez? :D 19/f

Figyelt kérdés

Sosem bírtam az ingyenélő szia uram tarhálós társaimat :D Meg amúgy sem olyan környezetben nőttem fel, hogy nekem ez legyen a természetes...


Mindenki akit újonnan ismerek meg rendesen meg vannak lepődve, hogy nem a mulatóst meg a rappet nyomatom...

Amiket én szoktam hallgatni: Slipknot, Bring me the horizon, aws, Manson, System of a down, Mudfield, Téveszme....


Ennyire fura ez, hogy az ilyen zenéket kedvelem? :D



2021. máj. 30. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az 💁‍♀️
2021. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se az és elég együgyűek akkor a társaid.
2021. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek cigány rockert, nem nagyon meglepő így szerintem. Csak ugye a legtöbb cigány a mulatós, sirató, tabis vagy ép a rap zenét kedveli.

Akiket meg felsoroltál azok annyira megint nem meglepőek. Ha egy cigány odaállna elém, hogy ő divizio88, archívum, vendetta, egészséges fejbőr vagy hasonló zenéket hallgat, na azon meglepődnék.

De a cigányok is ugyan úgy különbözőek ízlésileg, mint a többi ember. Van akinek a rock tetszik vagy a metál, van aki meg jobban szereti a kimondott cigány zenét.

Sőt... Én inkább rocker vagyok, de van egy cigány ismerősöm, aki ha gitározott vagy dobolt*¹ és mellé énekelt az kimondottan tetszett.


*¹: nem igazán tudom milyen hangszer az. Egy ilyen láda, amire rá kell ülni és úgy ütni. Elég szép hangzása volt, a srácnak meg jó ritmus érzéke.

2021. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a cigányoknak igen. Te más vagy, ezért nem is ítélem el őket általánosságban, ahogy te is bizonyítod, vannak kivételek. Nekünk annyira nem furcsa, már akik nem ítélkeznek.
2021. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Füstös-Kinek mi
2021. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De szerintem ez a részükről pozitív meglepetés.
2021. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ektomorfot nem hallgatsz?
2021. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Azért nehogy azt hidd, hogy zeneileg olyan kifinomult lennél, mert populáris keményrock-ot/metált hallgatsz.

Pont, hogy átlagos vagy.


Van azért olyan cigány (származású), aki valóban zeneileg odatette magát, képezte magát, és már fiatalon is olyan Jazz zenei körökbe került, illetve olyan SAJÁT kompozíciói voltak, amit egy jó, közel ideális családból származó ember is megirigyelne.

Ő Oláh Kálmán : https://www.youtube.com/watch?v=I0uynSPE1Yg

Most meg már egyetemi professzor, lényegében a "hierarchia" csúcsára került fel.


De ilyen cigányból sajnos millióból két-három van (akkor is kb. ugyanabból a családból) van, kb. 50 évente egyszer. =(


Nagy kedvencem volt tőle a polimodális blues : https://www.youtube.com/watch?v=EL94M5CZEFg

Egészen fiatalkori kompozíciója.

2021. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 meszike91 ***** válasza:
81%
Nekem az a meglepő hogy hogyan tudja bárki is azt hallgatni.
2021. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Én is cigány vagyok és hallgatok cigány zenét (de nem olyan szemeteket mint a környezetem), viszont emelett pl a kedvenc előadóm Miley Cyrus. Nincs abban semmi furcsa ha cigány vagy de nem cigány zenéket hallgatsz.
2021. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!