Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám szerint a Fidesz nem...

Anyám szerint a Fidesz nem osztogatott krumplit soha a szegényeknek és Mészáros Lőrinc is teljesen erkölcsösen gazdagodott meg és elküldött melegebb éghajlatra amikor a valóságot bemutató videókat mutattam neki... még is miért ilyen vakok az emberek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom de nálunk is ez van. Meg a szokasos szöveg, hogy met a Gyurcsany is lopott. Az lehet, de ennyire pofatlan es aljadek módon egyik se.
2021. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Én tényleg nem értem ezt a krupmlifixációt. Az meg, hogy kinek mi az "erkölcsös meggazdagodás", relatív. Magyarországon annyira irigyek az emberek, hogy valójában ilyen nem is létetik sokak szemében.


Amúgy valakinek a politikai nézeteit aligha krupmli vagy egy-egy gazdag ember sikere fogja meghatározni. Legalábbis elég vak az, aki azt hsizi, hogy majd nem lesz krumpli vagy gazdag vállalkozó, ha egy másik kormány jön. Volt már az országban sokféle kormány, és mndig volt "krumpli", meg gazdag vállalkozó, akinek jól egy.


Anyád ebben bölcsebb és tapasztaltabb nyilvánvalóan.

2021. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

2:

Bocs, de az nem irigység, ha tőlünk veszik el azt, amiből ők meggazdagodnak. Teljesen más ha valaki piaci alapon gazdagodik meg, mint ha az állam tömi ki pénzzel. Nyilván nektek kommunistáknak ezt nehéz megérteni.

2021. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Persze,most jön a választás,hopp a 25 év alatti fiataloknak nincs SZJA de ezt már egy évvel előtte a Jobbik adta be,hogy a 30 év alattiaknak ne legyen,de akkor a FIDESZ leszavazta,és most pedig megvalósították,hogy 2022-tő nem kell,ezt is miért? hát azért,hogy minél több fiatal rászavazzon,utána a fokozatos 13. havi nyugdíj is erről szól,meg a támogatások,amit csak azt tud használni,akinek van pénz a zsebébe,de a magyarok többségének nincs így vesz fel hitelt,amit majd persze alig tud vissza fizetni,de a 25 év alatti SZJA mentesség azt is csak végig kell gondolni,hogy a fiatalok többsége egyetemre fog járni,ami 2+3 év és mire oda jut el,hogy dolgozzon,akkora már meg 25 éves bőven lesz. csak az emberek többsége nem lát tovább...
2021. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Ja, mert szerinted az állam nem bíz meg munkákkal vállalkozókat más országokban? Vagy nem akkor nem ugyanígy menne, ha más kormány lenne Magyarországon? Ki fog utat építeni szerinted? Persze azzal a kommunista gondolkodásmóddal, ami neked van, hogy minden állam által kifizetett összeget "tőlünk veszik el", ezeket az alapvető összefügésket nehéz megérteni. Amúgy Mészáros a kezdeti vagyonát főleg EU-s pályázatokon elnyert tenderek hasznából szerezte, később meg tőzsdei ügyletekből, zöldmezős beruházást is végrehajott, semmi köze a "te pénzedhez".
2021. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
#5 nem tudom kinek írtad,de gondolkozz már!!! EU-s pályázatokat is a kormány hirdeti,és ő mindig nagyobb összegeket nyert,és mikor már van jó pár milliárd forint,akkor meg már befektette így már lassan Mészárosé a fél ország!!!
2021. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2es: szerinted a cigánysoron élő munkanélküli herbálfüggő cigány akinek a napi kajája 2 szelet kenyér nem a fideszre fog szavazni amikor kap 10 kiló krumplit amiből 1 hónapra megvan a kajája és spórolhat több herbálra? ez több 100ezer szavazatot jelent
2021. máj. 30. 13:04
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Kormanykozeli cegek altal kiirt pályázatokat nyert a miniszterelnok strómanja. Nem is feltűnő
2021. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk is ugyanez van, én anyám is narancssárgában látja a világot...

Úgy örülök, hogy elköltöztem, nem kell többé otthon is ezt látnom/hallanom. Úgy nézett ki minden este, hogy a barátjával ültek a TV előtt és Pesti TV-t néztek, ahol alapból volt 4-5 ember, akik mind egyetértettek abban, hogy Orbán a király, a baloldal meg mennyire nem, és folyamatosan fikázták őket is és a balos embereket is. Erre még anyámék is ketten folyamatosan hozzászóltak, hog "Úúú, de igazuk van"... 6 ember, akik mind egyetértenek valamiben, közösen szdják azokat, akik nem. Csodás volt otthon élni, mit ne mondjak...

Ez előző választásnál konkrétan 2 hétig nem szóltunk egymáshoz, mert nem a Fideszre szavaztam... Előtte persze hónapokon keresztül hallgathattam, hogy "muszáj a Fideszre szavaznod"... Persze.

2021. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha a mi falunkba jönne egy Fideszes,akkor meglincselnék :D
2021. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!