Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha kitennének két...

Szerintetek ha kitennének két ládát a boltba egyiken burgonya, a másikon krumpli felirattal, 20 Ft-os árkülönbséggel, mindkettőben ugyanolyan minőségű termékkel, akkor lenne olyan, aki a drágábból venne?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Tuti.
2021. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nevezik tesztelésnek. Ki kell próbálni.
2021. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Biztos.

De egy "pityóka" feliratut is tegyél már oda, ha kipróbálod. :D

2021. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a burgonyából vennének többet ártól függetlenül.

Amúgy tuti volt ilyen teszt, úgyhogy meg kell nézni, hogy a nagyobb boltokban minek hívják és tuti, hogy azzal a névvel lehet többet/drágábban eladni.

Amúgy krumplinál nincs olyan, hogy ugyanolyan minőség. Szóval, ha az olcsóbból már kiválogatták a negyedét, akkor a drágább minősége jobb lesz és megéri majd 20 Ft-tal drágábban is.

Szóval meglepően sok mindent kellene ezzel kapcsolatban vizsgálni:D

2021. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik ládára meg írd ki, hogy erdélyi pityóka és add 200 Ft-tal drágábban. Természetesen mindhárom ládában ugyanaz a termék legyen.
2021. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Crisopher ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz üzleti megoldás ez. Érdemes próbálkozni vele.
2021. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttam hasonlót. Két láda, az egyikben nem volt megmosva, a másikban igen. A mosatlan sem volt vészesen sáros, inkább csak poros. Eléggé eltérő áron volt és a bácsi ott mosta, majd rakta át a mosatlan ládából a mosottba, tehát ugyanaz a krumpli volt. Egy pesti piacon volt és a többség a mosottat vette. Én nem, nekem jó volt a poros is 😀
2021. jún. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

- van, aki azt hiszi, hogy ami drágább, az feltétlenül jobb (kívülről nem biztos, hogy egy átlagember meg tudja állapítani, hogy az bizony ugyanaz a krumpli... főleg hogy 2 ugyanúgy kinéző zöldség is lehet ízre ég és föld)

- a hivatalosabban írt nevű terméket sokan komolyabbnak veszik

2021. jún. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pityókaként +50 Ft-ért is elvinnék. Mondjuk aki tudja, hogy mi a helyzet, az jót röhög a többi ember tudatlanságán.
2021. jún. 4. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!