Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kisvárosból érdemes elköltözni...

Kisvárosból érdemes elköltözni, ha megvan a hírem?

Figyelt kérdés
20 éves koromig sok hülyeséget csináltam, jó páran tudják és ha megyek az utcán vagy egy ismerősbe botlok, vagy amikor munkahelyet váltottam akkor is azon aggódtam, hogy nehogy ott is legyen valami ismerős.
2021. jún. 4. 07:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ott nem érdemes családot alapítanod, ahol a férjedet meg a leendő gyerekeidet a volt foglalkozásoddal csúfolhatják, és még azzal sem vigasztalhatod őket, hogy hazudnak. Kérdés, hogy van-e pénzed elköltözni.
2021. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi volt a tarifád? És akárkivel elmentél-e?
2021. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnek annyiban igaza van, hogy ha mondjuk a polgármester babája voltál juttatásokért, akkor nem lesz baj. De ha drogért, italért csináltad sokakkal, akkor rajtad marad a híre.
2021. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha költözöl, ne ugyanabba a megyébe, hanem minél messzebb, mert azért nem érdemes elköltözni, hogy utánad menjen a híre...
2021. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ér emiatt hátrány, akkor szerintem ne menj el másik városba. De a te döntésed.
2021. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már itt tart a kérdező, hogy költözne, akkor érhették komoly atrocitások...
2021. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak szorong szerintem. Én húsz évesen párszor borzasztóan berúgtam, mai napig szégyenlem magam emiatt, pedig negyven múltam.
2021. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ismerősünk ex-örömlány volt a fővárosban jó 20 évig, soha senki sem csesztette emiatt, pedig igazi sarki munkaerőként dolgozott. Most sem bántják miatta, pedig tudják, mi volt. Faluban, kisvárosban viszont - barátné mesélte - még azért is megszólnak, ha mackóban mész a boltba. Pláne az örömlány-múltért...
2021. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Személy szerint engem nem zavarna. Ha már nem csinálod.
2021. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Minden hír 3 napig érdekes. Én faluban is tudok olyat aki az volt, de kutya nem foglalkozik vele hogy mit csinált egykor.
2021. jún. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!