Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szerelem választ embert...

A szerelem választ embert vagy az ember választ szerelmet?

Figyelt kérdés

Tehá ha nem akarom, én akkor is szerelmes leszek, ha eljön az "igazi"?


Vagy hiába jön az igazi, ha én nem is akarom őt?


2021. jún. 6. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

az ember választ.


először csak randizgatsz vele, mert unatkozol.

aztán megdugod és szembesülsz vele, hogy milyen édes illata van a testének és ő is ugyanúgy akarja ahogyan te.

majd rád ír napközben, hogy csak te jársz a fejében...és belegondolva te is csak rá gondolsz.

és ekkor döntesz úgy, hogy őt bizony megtartom és átadom magam a szerelemnek és most rögtön veszek is neki 1 virágcsokrot, had ragyogjon a kiscsaj mikor megkapja:)

2021. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem vak. És ez igaz, szerelmet nem te választasz, max nagyon szimpatikus valaki, de nem szabad összekeverni a kettőt, se a szimpla gerjedelmet.
2021. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A tudatodtól független biológiai folyamat. Ha találkozol valakivel, akit szervezeted kompatibilisnek ítél meg, akkor eláraszt hormonokkal, és te szépen a hatásuk alá kerülsz.


Gyakorlatilag a génjeid meg az ösztöneid "választanak", nem te, meg nem valami ezoterikus baromság. Évezredek óta be vagyunk programozva bizonyos dolgokra, mint minden élőlény, és azt követjük, ha tetszik, ha nem.


Lehet hozzá meséket meg ideológiákat gyártani, ha úgy szebb vagy könnyebb, a tényeken azonban nem változtat.

2021. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan, mint a mágnes: egyszer valahogyan előkerül a kémia két fél közt.
2021. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!