Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az rendben van...

Szerintetek az rendben van hogy a barátnőm aki 16 éves aztmondta hogy a buliban lehet hogy csólolozni fog lányokkal?

Figyelt kérdés
2021. jún. 6. 20:38
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jó poén lesz majd neki ha elhagyod.

Azért kérdezz rá hogy az mekkora poén lenne ha részegen te csókolgatnál másokat.

2021. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Szerinte az is rendbe lenne ha en a fiu barataimmal reszegen csokoloznek bar en nem is tudom hogy erre mit mondjak
2021. jún. 6. 21:31
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj innen és keress egy rendes lányt. Eddig is volt ilyen agymenése? Vagy hogy bírtad eddig?
2021. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Volt de nem ilyen szintuek

Ez brutalis

2021. jún. 6. 21:52
 25/43 A kérdező kommentje:
Mostmar ott tart hogy jozanon is megtenne mer ez ennyira "poén" mondtam neki hogy jo reszegen negteszik akkor en reszegen megcsalhatom mer ez a mentseg :)
2021. jún. 6. 21:56
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
A részegség nem mentség. Ha részegen leszúrsz valakit, ugyanúgy elővesznek. Enyhítő körülmény lehet, de nem mentség.
2021. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
51%
Biszex a csaj.
2021. jún. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan felfogás, hogy ha lány lánnyal smárol az nem megcsalás.

Ez a pártól függ persze, de ha a pasit zavarja, nyilván nem lenne szabad.

Viszont szerintem ebben a konkrét esetben felesleges várni. Szakitás és ennyi. Nem tart tiszteletben.

2021. jún. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
5%
Nem olvastam végig a válaszokat, de szerintem ebbe nincs semmi. Fiatal, az ember ebben a korban kipróbál ezt azt. Én is csókoltam meg lányt 18 évesen, mert kiváncsi voltam milyen. Semmit nem jelentett, mert heteró vagyok, ahogy gondolom a barátnőd is. Csak ki akarod próbálni. Aztán megy az élet tovább. Ezt nem mondanám megcsalásnak. Az már más lenne, ha fiúkkal smárolna. Ne csinálj bolhából elefántot.
2021. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Szóval meg akar csalni, s ezt még a szemedbe is mondja? Az hogy ellenkező neművel, vagy azonos neművel csókolózik, az ilyen szempontból mellékes.


Feltéve persze ha nincs valami cuckold fétishez hasonlód.

2021. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!