Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dohányosok, ti képesek lennéte...

Dohányosok, ti képesek lennétek 1 millió forint jutalomért letenni a cigit 1 hétre? Nemdohányzók, ti ugyanennyiért elütnétek egy hétig minden nap legalább fél dobozzal?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 22:02
A kérdező szavazást indított:
Erős dohányos vagyok, simán kibírnám
Erős dohányos vagyok, kétségeim vannak, de megpróbálnám
Erős dohányos vagyok, biztos nem bírnám ki
Csak hébe-hóba dohányzom, kibírnám egy hétig
Keveset dohányzok, de nem hiszem, hogy kibírnám
Ex dohányos vagyok, megcsinálnám, újra dohányoznék
Ex dohányos vagyok, nem vágnék bele, nem kell cigi 1 millióért sem
Nem dohányzom, de dohányoznék 1 hétig, nem szoknék rá
Nem dohányzom, de nem is dohányoznék a pénzért sem
Nem dohányzom, megpróbálnám, de lehet nem menne, nem esik jól a cigi
53 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Eros szenvedelyrol lemondani egy budapesti panellakas egynegyvened reszeert?
2021. jún. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Most nem akarom a janit játszani, hogy az semmi pénz, de nem éri meg, hogy elkezdjem a cigizést.


(De tetszik, hogy már megint 1 millió a juti, amit elvileg minden itt regisztrált 2 hónap alatt megkeres.)


Mindig mondom, hogy a skandináv lottó nyereménye is "csak" 40 milliónál kezdődik, és mint az első válaszoló, a panelárakhoz viszonyítom a "csak"-ot.

2021. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet van aki tényleg megkeresi 2 hónap alatt. De ha valaki felajánlaná, hogy azt a milliót 1 hét alatt is megkeresheti (1/8 idő), biztos belemennének.
2021. jún. 7. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem. És nem keresek annyit. De nem éri meg. Napi egy is nehéz lenne.
2021. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy slukkot nem szívtam egész életemben, az említett jövedelem fele megvan, nem fogok ennyiért egy hétig dohányozni.
2021. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2 éve szoktam le a cigiről, és előtte pont fél doboz cigit szívtam minden nap. De így, hogy már nem cigizek rengetegnek tűnik a napi fél doboz ilyen kevés pénzért. Mondjuk 5 millióért már bevállalnám.
2021. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!