Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a barátom normális...

Szerintetek a barátom normális? Csak sterilizált kézzel teregetheti a ruháit és csak úgy nyúl a ruhásszekrényébe hogy elötte fertőtleníti a kezét, illetve szín árnyalat szerint tereget, sötét előre, utána a kevésbé fekete stb.

Figyelt kérdés

A feketéknek perwol black magic, fehérnek pewrwoll white magic, egyéb színes pólók perwoll 3d sport, farmerokat zoknikat ariel colorral, egyéb fehér ruhák ariel mosópor és mindegyikhez lenor öblítőt használ.


A telefonjához nem is nyúlhat hozzá, mert ha megfogja teregetés közben, akkor már nem steril a keze....



2021. jún. 6. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Normális, csak beteg eléggé. Kényszeres.
2021. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elvileg autizmus spektrumzavara van, de sosem vizsgálták, csak anyukám, aki gyógypedagógus és ebbe az irányba szakosodott mondta a látotak alapján.
2021. jún. 6. 23:29
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Örülj, hogy kitereget 😄
2021. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Enyhe OCD. Inkább átlagos a jó szó, nem a normális.
2021. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ameddig nem okoz a környezetének bajt azzal, amit csinál, már pedig ha ő cipeli haza ezt a rengeteg öblítőt meg egyebet, akkor nem, addig szerintem mindegy, nem? Végül is olyan ember is van, aki még tejjel issza a teát. Fura, de nem mindegy végülis?
2021. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Én nem bánnám, ha színek szerint teregetne.

A férjem is szépen, olyan kellő gondossaggal tereget, olyan alaposan kiraz mindent, megigazít,kifordít.

Na én nem tökölök, megrázom és máris megy a szárítóra.

2021. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Örülj, hogy nem egy igénytelen pasival vagy.
2021. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Kicsit kényszeres, de egyébként megértem. Igaz, nem fertőtlenítővel, de én is csak úgy teregetek, nyúlok be a szekrénybe, vagy az ágyneműhöz, ha előtte kezet mostam. Telefont fertőtleníteni esténként, mielőtt az ágyban használom, stb. Évek óta. Szerintem ez normális. A telefon roppant koszos tud lenni.
2021. jún. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
A kérdés nem az, hogy normális-e, hanem hogy te tudod-e szeretni úgy is, hogy ilyen faksznijai vannak.
2021. jún. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Én meg azt figyelem teregetéskor hogy a csipeszek színe összhangban legyen az adott ruhadarabbal. 😂

Amúgy 9. megmondta a tutit, mindenkinek vannak defektjei, el tudod fogadni őt így?

2021. jún. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!