Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok már valaminek a...

Voltatok már valaminek a függői (játék, szokás, tevékenység, stb)? Miket csináltatok, ami miatt látszott, hogy a függői vagytok? Hogyan hatott a mindennapjaitokra?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Cigire kezdtem ráfüggni, mondjuk csak napi 2 szálat szívtam. Aztán kívántam a napi 3.-at is aztán a 4.-et...szóval abbahagytam, amíg még viszonylag könnyen le tudok szokni. Egyébként látszani csak annyi látszott hogy fogytam 20 kg-ot🤷‍♂️.
2021. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben Youtube-ra töltöttem fel videókat és lett hozzá egy Instagram fiókom is. Lett néhány követője ezeknek és egy időben állandóan ezt néztem, hogy kapott e disikeot a videó, vesztettem e bárhonnan feliratkozót, kik likeoltak, miért van az, hogy ez az ember, aki számomra fontos más posztját belájkolta, de az enyémet nem, miét van alacsony megtekintése a videómnak.


Ha lett feliratkozóm vagy követőm, jó lett a kedvem, ha vesztettem feliratkozót vagy követőt, szomorú voltam.


Aztán az egész elmúlt, már elkezdett nem érdekelni, hogy hány feliratkozóm van, hány megtekintés, hány lájk, hány követő, mintha belefáradtam volna ebbe az egész túldramatizálásba, főleg, mert egy idő után nem jött pozitív vissza csak a sok stressz és ráébredtem, hogy nem mások miatt kezdtem bele a csatornába, hanem, mert imádok videót szerkeszteni.


Kiléptem az Instafiókomból (nem töröltem csak átjelentkeztem a másik fiókomba, amit ritkábban használok) meg most Youtubera sem töltök fel tartalmat egy ideig és nincs a késztetés, hogy megint megosszak valamit vagy az Instát nézegessem. Jó érzés, olyan, mintha kezdenék feltöltődni.

2021. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1, a ciginél nekem is meglátszott a súlyomon, ráadásul, miután leraktam én 4 kilót híztam. Nem baj inkább a plusz 4 kiló mint a cigizés.
2021. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Futásfüggő voltam. Ha kihagytam 2-3 napot,akkor nagyon ingerlékeny lettem, az ideg szétba..ott.
2021. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most is rengeteg mindentől vagyok függő. Stresszevés, futás, internet, körömrágás... Nem szeretnék róluk leszokni, számomra ezek a dolgok teszik elviselhetőbbé az életemet.
2021. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!