Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar, hogy az...

Csak engem zavar, hogy az embereknek nagyon alacsonyan van humorérzéküknek az ingerküszöbe? Vagy velem van a baj? Zsémbes lennék?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan emberhez "van szerencsém" akik a legelcsépeltebb poénokom századszorra is tudnak nevetni.

A kedvencem az amikor valaki elkezd "szurkalódni" vagy jópofáskodni, lightosan oltogatni, úgy, hogy alig ismer

És ilyenkor mindig azthiszik, hogy megsértődök vagy búvalb@zott vagyok

Pedig csak egyszerűen nem tudom lereagálni és nem tartom viccesnek az ilyet.

Én poénkodni meg oltogatni max legjobb haverokkal szoktam(de ott már tényleg övön aluli dolgokat mondunk, meg szellemesebb "beefeket" fogalmazunk meg.

A másik kedvencem amikor csak azért szólal meg valaki, hogy mondjon valamit..

Vagy bennem van a hiba, hogy rosszul reagálom le a dolgokat?

Nevetni nem fogok, ha valaki nem mond vicceset, visszaszólni pedig nem fogok ha valaki nem lép át egy határt és nem személyeskedik.

Múltkor is például egyik ismerősöm elkezdi taglalni, hogy Radics Petinek mennyire vicces videói vannak...

Én nem értem..annyira nincsen humorérzékük az embereknek..:D

A nőknél is azt vettem észre, hogy szeretik ha odaszúrnak nekik valamit meg oltják őket poénból, félreértés ne essen, nem nyalizok a nőknek de egyszerűen nem tartom kielégítőnek meg viccesnek, ha poénból tok egy csajt. Megjátszani meg eröltetni nem fogom a dolgokat(Isten ments) de mégis azt veszem észre, hogy az embereknek a szar poénokra, szurkálódásra, közhelyes szarságokra van igénye

Ti hogy vagytok ezzel?

Utóirat: inkább leszek egy búvalbaxott valami minthogy túl alacsonyan legyen a humorérzékem ingerküszöbe

Egyébként szoktam nevetni és a tényleg szellemes dolgokat, görbetükröket, paródiákon igenis tudok nevetni

De az ilyen kőműves szintű jópofizkodás..biztos tudjátok miről beszélek:D



2021. jún. 9. 01:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik nem igazán tudják, hogy mi az a humor. Hanem összekeverik a bunkósággak, meg az ostobasággal, amiket a jó humorú ember nem csinál.
2021. jún. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Én azokról beszélek akik, 0 rosszindulattal, poénból szurkálódnak meg oltogatnak

Úgy hogy alig ismernek

Csepp sértődöttség nincs ilyenkor bennem, egyszerűen csak úgy érzem nincs mit lereagálnom

Ilyenkor meg azthiszik megvagyok sértődve

Mondok egy példát: Ugye futárként dolgozok, múltkor bemegyek az étterembe, mondom, hogy az xy-s szamu rendelest elviszem

Es probalnak poenkodni h " nem vihetem el" es elkezdenek hahotázni

Én ezt nem reagalom le mert kamunevetni nem fogok, és utánnam szólnak, hogy "csak viccelteeemáám" én meg magamba "nem vagy vicces pali" :D

Csak, hogy egy peldat is emlitsek a sok kozul:)

2021. jún. 9. 01:34
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ebben a szituációban mi akart lenni a poén? Lehet, én vagyok a hülye, de tényleg nem értem.

2021. jún. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

"De az ilyen kőműves szintű jópofizkodás"

Így van, ez csak a furkók között számít humornak. Náluk alap a folyamatos bújtatott agresszió az élet minden területén. Kerülni kell őket.

2021. jún. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%

Én futár vagyok, imádok hülyülni, igaz jattot is kapok rendesen, és szeretem az embereket.

Szerintem ülj be egy irodába, nem neked való ez a munka, úgy gondolom.

2021. jún. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

Vannak emberek, akik számára az a humor, ha mások rovására viccelődhetnek...

És hát ez a jobb érzésű emberekben kicsapja a biztosítékot.

2021. jún. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Fizikai munkások többsége ilyen
2021. jún. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
41%
Arra nem gondoltál hogy azért oltogatnak mert soha se szólsz vissza, nem reagálsz semmit?
2021. jún. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
33%

🤣 😐

🥺 😐

😦 🤫

2021. jún. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
8-as jól írha ezek olyanok mint az állatok ha nem reagálsz akkor egyre pofátlanabbak,úgy értelmezik hogy szabad utat kapnak a szivatásodhoz. Szólj vissza passziv agressziv viccelődéssel hogy megmutasd nem hagyod magad. Ezek ilyen szinten vannak nem túl értelmesek
2021. jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!