Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van egyre több férfiatla...

Miért van egyre több férfiatlan férfi és nőietlen nő?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Egyre több ember is van a bolygón. Közelítünk a 8 milliárd felé :)
2021. jún. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Amerikából áradnak az új irányzatok, amiket csont nélkül át kell vennie a világnak. Még a végén saját kultúránk lenne.
2021. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
ezt kifejthetnéd bővebben is
2021. jún. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Sok a válás, ezért sok gyerek csonka családban nő fel, így nem látják a normális családmodellt. Nincs előttük a példa, hogy a nőnek és a férfinak mi a szerepe a családban, hogy viselkedik. Sok esetben nincs akire a gyerekek apaként/anyaként tekinthetnek, nincs kiről példát venniük pont életük legfogékonyabb szakaszában, amikor kialakul, hogy ki vagyok én. Felnőtt, vagy kamasz korban mikor szembesítik vele hogy fura, nem túl férfias, akkor meg már nehéz rajta változtatni. Többek között én is ebben szenvedek. Lennék én férfiasabb, de nem tudom hogyan csináljam. Az előző kapcsolatom emiatt ment tönkre. Úgy éreztem csak megjátszom magam mellette, hogy elégedett legyen velem, de az már rég nem én voltam. Legyen színjáték az egész életem, mert mások ezt várják el?
2021. jún. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%

Bírom a nőket. A férfi legyen férfias, védje meg a nőt, legyen udvarias, tartsa el a családját, mellette viszont segítsen a háztartásban és legyen érzékeny, romantikus. Cserébe van vagina.

Micsoda üzlet!

2021. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
#5 Sajnos a hozzád hasonló primitív tuskókból is egyre több van.
2021. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Ez a sok kriptobányászat a nemek elnemtelenesedéséhez vezetnek.
2021. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

És ettől másznak falra a nők. "Nem foglalkozik velünk mindenki, brühühühü!"

Ez a legjobb az új társadalomban, a férfiakról lekerült a nyomás, hogy családot alapítsanak és kiszolgálják a nők szeszélyeit. Márpedig a sok figyelemhiányos nőnek ez főbenjáró bűn.

A nők is elérték, amit akartak: szavazhatnak, nevelhetik a gyereket ÉS mellette dolgozniuk is kell már. Hurrá!

De császkálhatnak férfiruhákban.

2021. jún. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert akikről beszélsz tesznek az elvárt szerepekre, hogy egy nőnek mindig nőiesnek kell lennie egy férfinak pedig kőkemény pasinak, nem. Egyáltalán nem, én személy szerint örülök, hogy a társadalom kezd beinteni ezeknek a hülyeségeknek és mernek önmaguk lenni úgy ahogy nekik tetszik.
2021. jún. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem a nok miatt nagy reszt, (en is no vagyok) mert amikor kiharcoltuk a jogokat a munkaba allashoz, penzugyi dolgokhoz, valashoz, ott meg kellett volna allni, nem elmenni abba az iranyba hogy kint van mindenem de az a szemetlada aki ram mer nezni, meg 200 kilo vagyok es szoros de akinek nem vagyok az esete az szexista diszno ..

Es mivel a nok is dolgoznak (ami nem baj) sok no teszi magat hogy ne fizessenek neki a randin hanem alljanak mindent felesbe, stb

Es a ferfiaknak ez kapora jott es elkenyelmesedett puhapocsok lettek akik keptelenek felelosseget vallalni meg magukert is nemhogy egy egesz csaladert (feleseg, gyerekek)

Szoval ketton all a vasar, de szerintem a nok estek tulzasba.

2021. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!