Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz a szakállról?...

Mit gondolsz a szakállról? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


Nekem átmenettel lehet megoldani csak ezt a fazont, mivel neki ott nem nő a pajesznál.


2021. jún. 10. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Unpopular opinion: Nekem nem jonnek be a szakallas emberek. Az oreg bacsik szakallasok... tudom hogy divat.
2021. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy megosztó ez egy olyan országban ahol hagyománya sincs, és kultúrája se.

De vannak kivételek.

2021. jún. 10. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Joizu bogracsozas utan fincsi lehet :)
2021. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz ezzel?:)
2021. jún. 10. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hipster hanem mohamedan prototipus.
2021. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, ő maga is arab, igaz nincs hozzájuk vonatkozásom, mégis ez a fazon tetszene, bár már most is mondja egy-két ember hogy "Ali, Mustafa"
2021. jún. 10. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem a szakállat egy férfin, de ez nagyon nem jön be. Mintha egy fekete vatta pamacs lenne...


Viszont ezek már sokkal inkább:


[link]


[link]


[link]


[link]


És ez is lehet átmenetes.


De persze ez csak az én véleményem.

2021. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezek még rövidek ahhoz hogy "pamacs" hatásúak legyenek, de kifésületlenül ezek is olyanok lehetnének.

Nekem is hasonló hosszú volt sokáig amiket linkeltél, de már mondta egy fodrász is hogy miért nem növesztem ha egyébként bírja az arcom, és szeretem.

2021. jún. 10. 21:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Uccsó kettő jó. Ben Afflecknek és Chris Hemsworthnek is jól áll ez a szakáll. Nem is viszik túlzásba, elég természetes. Nekem is ilyen kéne. egyszer.
2021. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!