Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha volt már olyan családtagod...

Ha volt már olyan családtagod vagy ismerősöd, aki meghalt, tudod esetleg, hogy az a valaki hogy érezte magát a halála előtt? Megérezte-e a halálát, voltak-e furcsa érzései, esetleg jelek?

Figyelt kérdés

Tehát milyen az, amikor valaki megérzi a halálát, és tényleg be is jön neki, mert hamarosan valóban meghal?

Olyanra is kíváncsi vagyok, amikor valaki nem konkrétan azt érezte, hogy meg fog halni, csak valami rosszat érzett, vagy még maga sem tudta, hogy mit, és utána valóban meghalt.

Jelek alatt azt értem, hogy pl. indokolatlanul és magától leesik egy kép a falról, és utána megtörténik a haláleset.


2021. jún. 12. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Képben sem volt a világgal a sok morfiumtól, szóval ki tudja
2021. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, hogy érezte-e. Nagyon erős fájdalmai voltak az utolsó napjaiban, amikre fájdalomcsillapítót kapott. Végül a veséje megadta magát, nem tudott méregteleníteni a szervezete és az utolsó óráiban önkívületi állapotban volt. Fent volt, de látszólag semmiről sem vett tudomást.


Előtte pár héttel volt kórházban és nem tudták, hogy mi van vele, de tök hamar hazaküldték, hogy gondozzuk itthon, mert kell az ágy bent másnak (ezt nyilván nem mondták, de feltételezhetően ez volt az oka). Mielőtt elhunyt, kiértek a mentők és elvitték. Mivel nem volt magánál és nagyon gyorsan történt minden, ezért elbúcsúzni sem volt időm tőle. Aznap éjszaka mintha éreztem volna, hogy valaki áll az előszobánkban, de csak placebo lehetett. Tudat alatt már tudtam, hogy nincsen velünk.

2021. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapám a halála előtt azt mondta nagymamámnak, hogy "most fogok meghalni" :(

Nagyon beteg volt, rákos volt, elterjedt.. de az esze nem ment el, magánál volt, és.. hát ezt mondta.

2021. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondta a szomszéd nőnek, hogy nezze meg, ez lesz....

En elotte voltam vele vasarolni, es a piacon ugy nezett korbe, mint aki utoljara latja es bucsuzkodik. Sietni kellett volna, de trecselt egy ismerősével, es igy nezett

2021. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettünk észre rajta semmit - vagy csak nem voltunk hajlandóak tudomásul venni, hogy meg fog halni a szétterjedt rákban. Nem, ő nem. Ő biztos nem, túléli.


Az utolsó mondata elköszönés előtt még az volt, hogy "sajnálja, hogy ilyen sok gondot okozott".

2021. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!