Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye hosszútávon mégis a...

Ugye hosszútávon mégis a belső a fontosabb?

Figyelt kérdés

Nem akartam hozzáfűzni semmit, és eltekinthettek ettől, de az van, hogy sodródva az árral összejöttem egy lánnyal miközben egy másik lány tetszik.

A barátnőmet külsőre nem tartom kúlönösen vonzónak, viszont egyszerűen a legjobb ember akivel életemben valaha találkoztam. Nagyon boldoggá tesz. Soha nem voltam még ennyire boldog.

Szóval nem követhettem el hibát azzal, hogy úgymond őt választottam, ugye?



2021. jún. 14. 05:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a külső nem határoz meg semmit.

Ha vele vagy és "közben más lányra gondolsz", akkor azzal érdemes foglalkozni (ha ilyen előállna)

2021. jún. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Én soha nem jönnék össze olyannal, akit nem tartok vonzónak külsőre.


Számomra külső+belső alkot egy kerek egészet.


De te így döntöttél. És mivel ez a kérdés megfogalmazódott, látszik, hogy bizonytalan vagy, és tudat alatt tudod, hogy rosszul döntöttél, de most itt keresed az önvisszaigazolást, hogy mégis jól döntöttél-e.

Egy idő után hiányérzeted lesz.

Kevés lesz csupán a belső, ha megismerkedsz majd egy olyan csajjal, aki külsőre és belsőre is jó lenne neked.

A döntéseinkért vállaljuk a felelősséget.

2021. jún. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szépség nem minden az biztos de ha nem tudja tiszta szívből meg szeretni a másikat nem működik a dolog.
2021. jún. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tiszta szívből szeretem a belsejét :)
2021. jún. 17. 08:37
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Hosszú távra nem a legszebb lányt kell választani, hanem aki a legszebbé teszi az életedet.
2021. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugye? ❤
2021. jún. 17. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Miért rövid távon nem? XD

Te rövid távon szeretsz együtt lenni, emberi férgekkel?

2021. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!