Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket sem érdekel már ha...

Titeket sem érdekel már ha rasszistának neveznek?

Figyelt kérdés
Már mindenkit rasszistának hívnak, teljesen elvesztette ez a szó a jelentését. Kötőszóként használják a marxisták.

2021. jún. 16. 15:23
A kérdező szavazást indított:
Nem érdekel ha rasszistának vagy nácinak neveznek
Besokkolok, nagyon érint amikor rasszistának hívnak
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rasszista, b.zi, fideszberenc, libernyak, k.csog, redva, hazaarulo, r.banc, k.rva, szemetlada. Ez Magyarorszagon mar mind kotoszo.
2021. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
A homofób kimaradt
2021. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
nem mert az vagyok , bár a fehéreket is egyre jobban utálom
2021. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hatalmas cenzúra mindenhol nagyon idegesít. Mármint, hogy véleményt sem lehet normálisan formálni.

Pl, ha azt írnám valahová, hogy nem szeretek egy néger valakit, vagy egy roma származású valakit, az már gond. Semmi olyant nem írnék vele, hogy az összeset utálom, csak pont arról az egyről van szó, de az már rasszizmus.

2021. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Én úgy gondolom, hogy nem rasszista vagyok, hanem élettapasztalatom van. :D Sokaknál ez egyenlő azzal, hogy rasszista vagyok.


Engem nem zavar, mindenki azt gondpl amit akar. Akkor az vagyok. :D

2021. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah, abban egyetértek, hogy ma már szinte egyenértékűvé vált a bunkó kifejezéssel, illetve erősen ideologizált és mögöttes társadalmi, politikai szándékkal használják sokan... A mögöttes elv (mindenkit mint egyént vizsgálj) viszont nemes gondolat szerintem.
2021. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
Engem sosem izgatott. Általában akkor kapom ezt meg, amikor előítéletesen viszonyulok a cigányok egy bizonyos típusához és általában olyan emberektől, akik még sosem láttak igazi putrit vagy akiknek még sosem verték meg a gyerekét a putris gyerekek, olyan indokkal hogy odanézett. Hát én láttam. Ahol felnőttem, valid az előítélet, állandóak a betöréses lopások, már gyerekként megtanulod hogy kerüld őket, mert beléd kötnek és elveszik a cuccaidat. És nem, nem azért kerülöm őket mert cigányok, hanem azért ahogy viselkednek. Senkinek sincs kedve megveretni magát az utcán csak mert épp nincs cigije vagy nem akarja odaadni a tízóraiját. Senki sem élvezi, hogy amikor érik a gyümölcs a kertben, óránként járjon körbe éjszakánként, nehogy lelopják. Ha ezért rasszista vagyok, akkor oké.
2021. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az "ember színe fehér" jellegű rasszizmust meg a más bőrszínűek felé kifejezetten sértő viselkedést nem szeretem - és ha valaki ezzel vádol meg, az nem esik jól... ha elmagyarázza, hogy miért gondolja ezt, min javíthatnék, akkor, ha sztem jogos, akkor változtatok.


Ha viszont olyan dolgok miatt rasszistáznak le, hogy nem értek egyet valakivel, aki más bőrszínű, és ez az ütőkártya a nagyon magas vitakultúrájú ember kezében, vagy ha amiatt rasszistáznak le, mert pl. egy láthatóan nagy balhésnak tűnő, "mindjárt beverem a képed" tekintetű cigány mellől elmegyek a metrón, nem megyek el randizni egy adott arabbal / kínaival stb., azt fel sem veszem, mert tudom, hogy ez nem rasszizmus, hanem óvatosság vagy a saját ízlésem követése.

2021. jún. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valójában mindenki rasszista csak van aki nem vallja be...
2021. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!