Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetoválásoknak van még valami...

Tetoválásoknak van még valami mondanivaloja vagy már teljesen tömeg és divat lett?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 08:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Emberfüggő
2021. jún. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Van. A többség még mindig azért csináltat tetkót, mert számára van jelentése. Egyébként 9 tetkómból 8-nak van jelentése, de bevallom, egyet csak azért csináltattam, mert tetszik. De nekem ennyi elég, nekem tetszik és ez a lényeg.
2021. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Van. A nők ezzel jelzik a férfiak felé, hogy eszük ágába se jusson komoly kapcsolatot kezdeni velük. Kizárólag szexuális célra használják őket, mert defektesek.
2021. jún. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

Németeknél pl. az utóbbi 5 évben az az érzésem, hogy az agyontetovált karok mondanivalója: “pénztáros vagyok”.


Nem tudom minek köszönhető, 10 éve kezdtem itt új életet, akkoriban nem volt jellemző, most 4-ből 3 elég rendesen tetovált. Talán korábban nem tűrték a boltláncok vagy nem tudom.

2021. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

#6 Mi 6 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, neki a két karja lassan tele van varva, nekem egy picike tetkóm van. Rengeteg embert ismerek, akik úgy vannak, mint mi.


Az, hogy te nem voltál képes találni/megtartani egy normális nőt, aki éppenséggel tetovált az csak téged jellemez. Illetve az is, hogy egy efféle incel-féle általánosítást ide voltál képes büfögni.

2021. jún. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

Hányingerem van tetkós lányoktól.

R. Rendszám ahogy mondani szokás

2021. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

#3

Az érdekes, anyukám is tetovált, hamarosan a 30. házassági évfordulójukat ünneplik apummal. Szóval mi is a problémád pontosan? :D

2021. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%

Na már megint kezdődik a személyeskedés 😆

Ettől függetlenül nekem az a véleményem, ha egy nő képes az alapból szép bőrét összerondítani ilyen foltokkal, ott már valami gáz van! Eddig bejöttek az elméleteim.

2021. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

"A nők ezzel jelzik a férfiak felé, hogy eszük ágába se jusson komoly kapcsolatot kezdeni velük. Kizárólag szexuális célra használják őket, mert defektesek"


Mert a férfiaknak szabad, csak a nőknek nem? A férfiak mit jeleznek a nők felé tetoválással?

2021. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2%
A férfi is selejtes amelyik tetovál
2021. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!