Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkinek van egy titkos énje?

Mindenkinek van egy titkos énje?

Figyelt kérdés
Amit szégyellne felvállalni? Bármilyen kis apró dolog is beleszámít.

2021. jún. 17. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én szembe menetem avvak amit éreztem és egy hamis képet játszottam és ezóta nem érzek semmit. Erről csak kevesen tudnak.
2021. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a fenekemben van egy szemölcs.
2021. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van rejtegetnivalója.
2021. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Katona Dius ***** válasza:
100%

Mindenkinek van. A különbség, hogy van aki ezt teljesen magában tartja és tényleg nem tud róla senki. Van aki a közeli ismerősök előtt felvállalja.

Nekem is van. Erről rajtam kívül 3 ember tud. A két legjobb barátnőm és a férjem. Még a szüleim sem :D

2021. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Végre egy őszinte válasz. Szoktam feltenni itt néhány húzósabb kérdést és mindenki nagyon erkölcsös szokott lenni. Nyilván nem így van a való életben.
2021. jún. 17. 15:02
 6/12 Katona Dius ***** válasza:
100%

Itt mindenki nagyon tudja mi a jó, az erkölcsös és a helyes. A való életben meg mennek és csinálják az ellenkezőjét. Nem mindenki, természetesen. De vannak nem kevesen.

Nekem is van sok kis olyan dolgom, ami másoknak nem tetszhet. Igazából nem ezért nem vállalom fel nyíltan, mert félek, hogy úhhh, mit gondolnak majd. Inkább úgy érzem, másoknak ehhez semmi köze. Persze ha pl kiderül és rákérdeznek, elismerem. De nem tálalom ki mindenki elé.

4-es voltam :)

2021. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek van. Engem kedvesnek, humorosnak ismernek az emberek, szeretnek velem lenni. A valódi énem olyan tulajdonságokkal rendelkezik, ami alkalmazkodásra képtelenné tesz. Régóta takargatom magamat, mert máshogy nem jutnék társasághoz, nekem arra pedig szükségem van. Gyerekként jöttem rá, hogy nem fogok társasághoz jutni, ezért elkezdtem ''kabátokat'' gyártani. Minden kabát más-más helyre való, van barátibb, van elegánsabb. Azt adom elő, amelyik éppen rajtam van. Elég gyatra a választék még, nem vagyok elégedett velük. Én állandóan másokhoz igazodom. Az egyetlen ami zavar benne, hogy engem nem ismer senki. Vágynék rá. Most háziállaton gondolkodom. Szerintem az megoldanák a magányomat, ők nem ítélkeznek.
2021. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Katona Dius ***** válasza:
A házi állat tökéletes. Amióta 2 éve cicaim vannak, sokkal jobb a kozerzetem.
2021. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl.: én lábfétises vagyok, de nem hinném, hogy a környezetem ezt tudja.
2021. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szégyellném felvállalni, csak nem tudnám megmutatni, hogy miért is jó úgy, ahogy gondolom, amiről más azt gondolja, hogy káros.
2021. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!