Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szokott néha-néha...

Más is szokott néha-néha fantáziálni valami kellemesről?

Figyelt kérdés

Ritkán, ha unatkozok, elképzelem, hogy nyerek 2 milliárd forintot a lottón és ezután találkozok a haragosommal, akinek örömmel újságolom el ezt a hírt, meg arról is gondolkodom, hogy mit veszek majd ebből a pénzből.


Aztán valamikor még középiskolás koromban arról álmodoztam, hogy egy hatalmas tech multicég vezérigazgatója vagyok, 5 nyelven beszélek, iszonyúan nagy kapcsolati hálóval rendelkezek, magángéppel járok trópusi szigetekre, szóval amolyan Tony Stark szerű életem van stb.


Az volna a kérdésem, hogy mennyire számít gyakorinak az, hogy az ember efféle idilli dolgokról fantáziáljon, még ha tisztában van azzal is, hogy ennek a beválási esélye körülbelül 0%?



2021. jún. 17. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyakran csinálom ezt. Jó érzéssel tölt el, az a lényeg.
2021. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindenki szokott álmodozni. :) Én mostanában jó kis kanyargós utakon való autózásról szoktam. Ahol nem az autó számít, hanem a sofőr ügyessége.
2021. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is elég gyakran fordul elő, főleg, amikor negatív siker sorozatom van. Jó érzés kicsit elmenekülni a mindennapi gondok elől.
2021. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én átélem, milyen tudatállapotban lennénk, mit éreznénk, mit mondanánk, csinálnánk olyan elképzelt emberekkel, akiket méltónak tartok szerelmi kapcsolatra.


Jó is ez.

2021. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!