Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok a hőséget?

Hogy bírjátok a hőséget?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 21:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/360 anonim ***** válasza:
81%
#19: Én amióta felszedtem 20 kilót, azóta bírom a meleget. Szóval az egy tévhit, hogy a kövérebbeknek melegebbjük van. 200+ kilogramm felett már lehet, hogy igaz, de amíg nem hatalmas túlsúlyról beszélünk, addig biztosan nem.
2021. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/360 anonim ***** válasza:
85%
19 Miből gondolod, hogy aki nem bírja a meleget, az dagadt? Én vékony vagyok, tipikus skandináv kinézetű. A fehér embert nem erre a hőségre készítették. A négerek is biztos szarul lennének mondjuk Szibériában.
2021. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/360 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem miért van azonnal lepontozva az összes olyan válasz, amiben nem akarnak megpusztulni a melegtől...
2021. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/360 anonim ***** válasza:
83%
Elég rosszul, ilyenkor nyűgös, fáradt, kedvetlen vagyok, gyakran fáj a fejem és a szédülés is sokszor előfordul, hiába eszem-iszom rendesen.
2021. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/360 anonim ***** válasza:
85%
21 Elvileg azoknak jó a hideg tűrő képessége, akin sok izom van. Általában a túlsúlyosokra ez nem jellemző. Sőt, én a közhiedelmekkel ellentétben inkább fázós túlsúlyos embereket ismerek, vagy legalábbis inkább a meleget szeretik.
2021. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/360 anonim ***** válasza:
80%
Én kedvelem az ilyen meleget. Élvezetes számomra, hogy egyáltalán nem fázom. Tegnap meglocsoltam a kis pálmácskákat, hogy mán ők is örüljenek; és örülnek. Nemsokára megin meglocsolom őket majd. :):)
2021. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/360 anonim ***** válasza:
76%
*Meg én imádok töltekezni a napsütésből, hogyha viszont túlzottan süt,hogy már éget; akkor visszavonulok az árnyékba; mert egyébként meg imádom. :):)
2021. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/360 anonim ***** válasza:
84%
Én szörnyen szenvedek. Aludni is lehetetlen, a párna is forró. A hajam nem tud megszáradni, mert folyton ömlik rólam a víz. Gyűlölöm a nyarat, megfő az agyam. Nem is vagyok biztos benne, hogy túlélem.
2021. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/360 anonim ***** válasza:
88%
Megvolt az idei első olyan éjszakám amikor a meleg ébresztett fel, szóval nem túl jól😀✌️
2021. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/360 anonim ***** válasza:
83%

26. és 27. vagyok Nálunk a lakásban most jó a hőmérséklet



Egyébként egy tipp lehet, ha valakinek a lakásban melege van , le lehet húzni a redőnyt, akinek az van; mert akkor nem süt oda a nap, és akkor nem fűti fel a szobát. Nem kell teljesen lehúzni a redőnyt; pl úgy kell, hogy valamennyire le van húzva -nálunk kb félig szokott talán régebben napközben, de mostanában nem huzigálom, és így is jó, tehát és akkor lehet közben nyitva is az ablak; csak a szoba nagyját kitakarja, beárnyékolja.


Amúgy egyik osztálytársam egyszer anno csinált egy olyat, amikor melege volt, hogy emeletesházban laknak, de volt ilyen felfújhatós gumimedencéjük, azt ott felfújta a szoba közepén, és akkor ott ült a sámlin, és ott lubickolt a lábával, és strandolt. :):)

2021. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!