Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha bejelentenék...

Mit tennél ha bejelentenék hogy létezik a földönkívüli élet?

Figyelt kérdés

A Pentagon hamarosan közzéteszi a jelentését a több évtizedet felölelő ufo észlelésekről.


Egy amerikai szenátor,aki már megkapta a titkos jelentést biztos benne hogy a földönkívüliek itt vannak és hamarosan a világ minden embere tudni fogja.


[link]


[link]


Te mit teszel ha kiderül hogy itt vannak a földönkívüliek?



2021. jún. 19. 00:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem fognak bejelenteni semmi érdekeset.

Ha be is jelentenék a közeljövőben (nem fogják, káoszt okozna) én speciel semmit nem reagálnék, nem lep meg. Max felkészülnék, hogy beáll Magyarországon egy anarchia pár napig, amíg a kormány, katonaság le nem nyugtatja a kedélyeket. Bezárkóznék, remélném hogy a kaja kitart valameddig és ennyi

A társadalom meg felrobbanna. Sok helyen kaotikus, anarchiai állapotok állnának be.

2021. jún. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Mégis mit kéne reagálni? Ha ki akarnának pusztítani, valószínűleg már rég megtették volna. Mitől kéne akkor félni?
2021. jún. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék ha bejelentenék, legalább nem érezném magam átb*szva. Félelmet nem érzek, de lehet picir megijednék, nemtom. A legjobb az lenne benne, hogy a sok szkeptikus pofára esne. Mindenesetre újra kellene gondolni a történelmünket, ha tényleg kiderülne hogy léteznek, és ide járnak meg minden. Amúgy szerintem vicces az egész. Jó lenne spanolni velük.
2021. jún. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Mint a Függetlenség napjába felmennék a magyar felhőkarcolók(panel) tetejére a kis üdvözlő táblámmal,és várnám hogy mi történik.Megesznek,megdugnak,vagy lepisilnek...
2021. jún. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Ó istenem, bárcsak visszahoznák Elvis-t! 😰
2021. jún. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért van olyan aki azt hiszi hogy egyedül vagyunk? Rajtunk kívül több millió bolygó van az univerzumban. Az emberek mindig is felsőbbrendűnek gondolták magukat, pedig elképzelhető hogy vannak nálunk sokkal fejlettebb lények és most ne a filmekből indulj ki. Még az óceánok mélyét se tudták felfedezni, akkor gondolod hogy tudják mi van a világűrben?:D
2021. jún. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Be fogjáj jelenteni a semmit. Ez csak egy nagy átverés, kellenek a hírek az újságoknak.
2021. jún. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Hadd kérdezzek vissza.


Isten, vagy földönkívüliek?

Ki teremtett kit?

Istent ki teremtette?

És a földönkívülieket (ha léteznek) ki teremtette?

Minket embereket és magát az életet ki teremtette meg ezen a bolygón?

(tudom, ismerem a történetet, tanultam olvastam, hogy hogyan lett az élet, de nem kötelező azon az úton járni amit mások is járnak. Vagyis biztos vannak más opciók a létezésünkre?)

Nem vagyok jártas a Bibliábn, de úgy tudom, hogy Isten 6 vagy, 7? nap alatt teremtette a világot.

Mégis bizonyított, hogy évmilliárdokba telt, mire kialakult az élet a Földön. Akkor mi ez a hazug duma, hogy pár nap alatt teremtette Isten a világot?

Földönkívüliek;

És mi van akkor ha a földönkívüliek akarják "náluk" bejelenteni, hogy bizony mi létezünk.

Mi van akkor, ők félnek tőlünk?

És valóban csupaszok? De miért? Nincs pénzük ruhára? 😁

2021. jún. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen hidegen hagy.
2021. jún. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Naív dolog azt gondolni, hogy csak a Földön van élet, úgyhogy semmit
2021. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!