Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valakinek a tudatalattij...

Lehet valakinek a tudatalattija rasszista?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha kínait látok, rosszul érzem magam, ilyen fura nyomasztó érzés..

ugyanez van az ortodox zsidóknál is.

Nekem nincs bajom velük, de mégis ez van, ez miért lehet? XD



2021. jún. 19. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Én nem tudom,ha esetleg hiszel a reinkarnációban, akkor esetleg bedobnék egy olyan elméletet, hogy pl egy nagy kínai hadsereg legyakott egy csomót valamelyik előző életedben a szeretteid közül valami csatában; és akkor lehet,hogy még fogjuk is ejtettek téged hadifogolyként. Amúgy én nem értek ezekhez, és elnézést, ha tiszteletlenül írtam, és szeretek mindenkit, és puszi♥♥
2021. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*fogjul
2021. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam 🤔
2021. jún. 19. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán ez még nem rasszizmus, csak egy kis előítélet, vagy ellenszenv.
2021. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Zavarnak a dolgok, amiket gondolsz némelyikről, és egyéni elemzés hiányában inkább tartasz tőlük, mintsem lehetőséget adj annak, hogy bántsanak.
2021. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális dolog idegen népektől, irtozni.
2021. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!