Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyár útálók, hogyan bírjátok...

Nyár útálók, hogyan bírjátok ki a nyarat ?

Figyelt kérdés
Én csak annak örülök, hogy holnaptól rövidülnek a nappalok. Lassan, de biztosan haladunk az ősz felé. Alig várom a borús, esős napokat, a szép sárga faleveleket, töklámpákat.

#meleg #hőség #nyár #Ősztakarok
jún. 21. 19:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Tudom, hogy felesleges hisztiznem, nem fog hamarabb hűvös lenni. Igyekszem lenge ruhákat felvenni, strandra járni, hiszen ott elviselhetőbb a hőség.
jún. 21. 19:12
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon nehezen. Párommal egesz hétvégén az agyban vagy mellette feküdtünk. Kimentunk fagyizni, ultunk az arnyekban es kb folyt rajtunk a viZ. Èjszaka jarunk ki inkabb. Holnap dolgozunk, ott van legkondi. Edzoteremben is van szerencsére. Szexelni eszunkbe sem jut ilyen melegben, esetleg a tusoló alatt. Enni sem birunk. Egesz nap gyümölcsöt ettunk es egy kis zoldseglevest eroltettunk magunkba. Alig varom hogy vege legyen.
jún. 21. 19:15
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Hideg sör, nincs más, 18-ig dolgoztam, már a harmadikat iszom és van még három, az is bemegy. És hálát adok a szúnyogháló kitalálójának. A légkondiénak is azt adnék, de az nincs :-(
jún. 21. 19:24
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Nehezen. Ez a folyamatos izzadás, napi 3 ruhacsere, hőség, megnehezíti az én életemet is. Az egyik legutáltabb dolog számomra, mikor éjszaka a meleg miatt nem bírok aludni (biztos tapasztaltátok már), csak forgolódok, dobom le magamról a takarót, stb.

hidratálás fontos ilyenkor, azt próbálom sokszor beiktatni egy nap.

jún. 21. 19:27
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Még vizsgázom 🤣
jún. 21. 19:37
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok zuhannyal és ventillátorral
jún. 21. 19:52
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
A válaszokat elnézve azon agyalok vajh itthon nem ismert a légkondi, mint termék?
jún. 21. 20:16
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

7!

Nem kell bemutatnod a légkondit, pontosan jól ismerem. Csakhogy a tüdőbetegségemnek nem tesz jót a klíma okozta száraz levegő, légszomjat kapok.

jún. 21. 20:45
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
7, de ismert, csak van pl akinek ez sajnos még luxusnak számít. Mi nem saját házban lakunk, ide még függönyt sem veszünk, nemhogy légkondit
jún. 21. 21:04
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel idén elköltöztem otthonról, sajnos tetőtéribe (nem akartam, de ez volt az egyetlen ideális ár-érték stb) most először kifejezetten utálom a nyarat, de amúgy nem.

Eddig amikor a lakásba már tetőzött a nyár, 26-28 fokok voltak, szenvedtem, kellett a ventillátor.

Na itt most 30-31 fokok vannak amik az istenért sem hül és szellőzik.

Brutális rémálom.

Egyedül a nappaliba lehet lenni non-stop klima mellett főleg éjjel.

Életemben nem szenvedtem fizikálisan ennyire mint most.

Ez a lakásban +3- +4 fokok ez nekem nagyon durván sok az eddig megszokotthoz képest.

jún. 21. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!