Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Talán ezek miatt nem tudok...

Talán ezek miatt nem tudok "átlagos" ember lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tapasztalataim szerint nekem nem való párkapcsolat, vagyis eddig nagyon úgy jött le.

Sajnos apa nélkül nőttem fel, sosem volt olyan személy, akihez csak úgy oda tudtam volna rohanni egy pusziért vagy valami másért. Emiatt úgy érzem apakomplexusom van, amivel hátrányos helyzetben vagyok. Valahogy szükségem van arra, hogy valaki értékeljen, vagy velem együtt örüljön, de rosszul érzem magam, mert ez nem egy társ dolga lenne, hanem anno a szülőé lett volna. És nemcsak otthon, de az iskolában se bántak velem valami jól, a "barátaim" mindig hátba szúrtak, így végleg egyedül éreztem magam. Ami a mai napig sem történt másképp. És ha az életemben már felbukkan egy olyan ember, aki kedves, képes vagyok rá bízni az egész életem, mert annyira nincs senkim, akivel tudnék beszélgetni vagy meg tudná érteni.

Úgy érzem velem van a hiba, és próbálkozom, de annyira a béka segge alatt van az önbizalmam, hogy nehezen megy egyedül felállnom.

Most így gyorsan haptákba, ami eszembe jutott leírtam, de szeretném megköszönni annak, aki esetleg végig olvasta, esetleg pár tanáccsal is tudna szolgálni.



2021. jún. 21. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Hátha ez segít én mindig is egy fura kölyök voltam 25 nővel voltam együtt,ebből csak 2 vel szexeltem a többi csak lecumizott meg ilyesmi,mert nem tudtam kijönni velük. Sokáig erőltettem a témát de már 3 éve nincs senkim,és most értem el azt a szintet hogy végre nyugodt vagyok,nem kell megfelelnem senkinek stb...


Én másban keresem a boldogságot de azt most nem írom le inkább.

2021. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én apakomplexusos homo vagyok. Nagyon fiatal voltam, mikor apám meghalt, így nem volt férfi példakép a családban, mert 2 lány testvérem van, anyám nem házasodott újra. Mostani barátom 40 éves, de sok idősebb férfival voltam már. Engem nem zavar a dolog, eleve az idősebb pasik jönnek be.
2021. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez projekció.

"Valahogy szükségem van arra, hogy valaki értékeljen, vagy velem együtt örüljön, de rosszul érzem magam, mert ez nem egy társ dolga lenne, hanem anno a szülőé lett volna."

Pontosan ez a pár dolga. Hogy értékelje és becsülje a párját, vele örüljön, ott legyen vele jóban és rosszban, ápolja a lelkét.

Azért magyarázod be magadnak hogy neked nem való, mert sokkal egyszerűbb és kényelmesebb nem tenni semmit és nem próbálkozni. Csak hosszútávon felőröl.

Voltam ebben a cipőben, aztán rájöttem hogy nem tehetem ezt magammal életem végéig.

2021. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!