Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Extrém izzadósok! Ti mit...

Extrém izzadósok! Ti mit kaptok a közvetlen környezetetektől amikor nagyon izzadtok?

Figyelt kérdés

És legalább a 3. felsőrészt cseritek.


És mindezt munkahelyen, rosszabb esetben vadidegenektől tömegközlekedési eszközön vagy bevâsárlóközpontban stb...



2021. jún. 22. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Megvetést, hogy "miért nem sportolsz" , akkor nem izzadnál annyira.
Gyúnyt, hogy "mivan lefürödtél ruhástól".
Egyszerű kiröhögést ismerősök (ideértve kollégák részéről).
Kiröhögést vadidegenek részéről. (Félfüllel hallom "ez ruhástól fürdött" és hasonlók)
Lebüdösöznek, ha idegen közelében vagyok (pl. buszon vagy vonaton vagy bkv-n)
Még sosem ért atrocitás érte.
Volt, hogy balhéztak velem miatta, mert valakinek a valakijének undorító voltam ezáltal.
#7 + megvertek.
#7 + ellenségeim lettek.
#9 + folyamatos megalázás ér érte.
34 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Túlliheged
2021. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Figyu, szerintem az izzadással nincs semmi gond. Még ha valakin látom, hogy tényleg olyan mintha kapott volna egy zuhanyt.

Az a gáz, ha valaki büdös! Az ilyen télen is bűzlik, és akkor is, ha alig izzad. Pl. edzőteremben, még csak megérkezik, a ruhája száraz, de húzza a kondenzcsíkot.

Ne parázz, legyél tiszta és illatos.

Vegyél olyan anyagú ruhát, amin nem hagy feltűnő foltot a nedvesség.

2021. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Én extrém izzadós vagyok, de legfeljebb iskolás koromban szóltak be miatta, akkor sem komolyan, azóta nem. Ja, persze büdös nem vagyok, mert rendszeresen fürdök és dezodort használok.


Hozzáteszem, egyébként nagyon sokat sportolok, vicces lenne ha azt mondanák, hogy sportoljak többet.

2021. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Ez a "miért nem sportolsz" meg több más kérdésnél olvastam, hogy csak a dagadtak nem bírják a meleget...


Nos, én voltam kövér. A normál BMI-m felső határánál majdnem pontosan 30 kilóval voltam nehezebb. Akkor bírtam a meleget. Izzadtam, persze, a nap meg égetett, de szerintem a tűző nap azt is bántja, aki szereti. De a meleget kifejezetten szerettem, nálam soványabb barátnőim ájuldoztak, én meg elvoltam.


Aztán lefogytam, fogyás után elkezdtem edzeni... most annyit izzadok, mint a ló, de mindenhonnan. A fejem teteje, a hátam közepe, a térdhajlatom, mindenem.

2021. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Engem régebben rendszeresen büdösnek neveztek, pedig mindig megfürdök, mielőtt emberek közé megyek. Nem foglalkoztam sosem a gúnyolódókkal, amúgy sem tehetek arról, hogy büdöset izzadok. Különösebben meg már nem is zavar engem, úgysem lehet ellene mit tenni. Szerencsére most egy normálisabb közösségbe kerültem, ahol nem tesznek az ilyesmire megjegyzést.
2021. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, én extrém esetnek számítok-e, de az átlagnál mindenképp jobban izzadok (nő létemre ráadásul) és nekem is max. sulis koromban szóltak be. Bár ettől függetlenül biztos zavar másokat, főleg ha már én is érzem magamon, hogy bűzlök...

Naponta 3x zuhanyzok minimum ebben a melegben, de itthonról másfél órákat buszozok a munkahelyig, ráadásul a buszon is bąsszák bekapcsolni a klímát, úgyhogy nem tudok vele mit csinálni. A jobb hónaljam szokott nagyon büdös lenni amúgy, ha leizzadok, arra vettem ilyen izzadás elleni ecsetelőt a gyógyszertárból, úgyhogy ez valamennyire megoldja legalább a szag-problémát, de magával az izzadással nem tudok mit tenni...Gondolkodtam rajta, hogy hordok magammal tusfürdőt meg törölközőt és lezuhanyzok munka előtt, de úgy számoltam, nem igazán lenne időm rá és még próbaidőn vagyok, szóval félek, kirúgnának, ha minden nap késnék, még ha csak ilyen 1-2 perceket is, úgyhogy passz.

2021. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a tipus vagy akirol szakad a viz, latszik a ruhajan? Vagy az, akinek penetrans a szaga?

Szerintem emberek nem mondanak semmit, de buszon egy izzadt ember elol kiter, munkahelyen pedig kupaktanacsot tartanak, ha budos kollega van, hogy kinek kene megmondania, es mi a fenet csinaljanak. Utobbinnal epp nem akarnak bantok lenni, de iszonyuan szenvednek.

2021. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lány létemre nagyon izzadós vagyok, főleg a kezem izzad nagyon sokat. Általánosban folyton kígúnyoltak, megvetettek érte, azt mondták undorító vagyok, és ne érjek hozzájuk. Ezt főleg a fiúktól kaptam meg. Nem tartom magam rondának, teljesen átlagosan nézek ki, mégis körülbelül annyi önbizalmam van emiatt a dolog miatt, mint egy marok lepkének. A barátom kezét sem mertem egy ideig megfogni.
2021. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, szomoru olvasni. Nagyon kivancsi vagyok, veletlenul nem pont a stressz es a szegyen fokozza sokaknal az izzadast.

Esetleg egy ordogi kor. Persze minden lehetseges okot ki kell vizsgaltatni, amennyire lehetseges.

2021. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

9:

Nem tudom másnál hogy van, de nálam nem a stressz. Egész életemben sportoltam ezidáig, relatív sportolás közben is jóval durvábban izzadok, mint más, akkor is ha örömömet lelem a mozgásban, illetve mindig extrém izzadós voltam, attól függetlemül, hogy épp stresszes vagy nyugis időszakom volt.

2021. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!