Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Addig ismeretlen emberek az...

Addig ismeretlen emberek az első beszélgetéskor szinte mindig megsértenek valamivel, miért?

Figyelt kérdés

Veled milyen gyakori ez?


De elsősorban nem értem, én nem sértegetek másokat, néha véletlen becsúszik, ami sértésnek is lehet venni, de csak néha!



2021. jún. 22. 21:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Légyszi írj egy példát.
2021. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ez példával egyszerűbb lehet. Nem vagy te egy kicsit túl érzékeny? Mert nekem is szokásom aok mindent a szívemre venni, vagy többet látni bele, mint ami. :)
2021. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem két lehetőség van

Az egyik, hogy túl érzékeny vagy és igazából nem is sértenek meg csak annak veszed.

A másik, hogy még ha nem is veszed észre de te magad sérted meg a beszélgető partneredet aki arra válaszul valóban sértőt mond.

Vaaagy esetleg tényleg csak naaagyon balszerencsés vagy de arra kevés az esély

2021. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
Itt szerencsére nem gyakori az ilyen - az esetemben.
2021. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ha már rögtön a 2. válaszoló túlérzékenynek tartja magát, akkor az nem is olyan ritka, és ha valóban én is az lennék, akkor az életben miért nem futok össze ilyen túlérzékenyekkel, akik nyilván nem mondanának olyat, ami egy túlérzékeny számára sértő?
2021. jún. 22. 22:11
 6/31 A kérdező kommentje:
"Az egyik, hogy túl érzékeny vagy és igazából nem is sértenek meg csak annak veszed." ha leírnám, hogy ezt tipikusan milyen típusú emberek szokták mondani (nem szerintem, hanem pszichológiailag), azzal megsértenélek.
2021. jún. 22. 22:16
 7/31 anonim ***** válasza:
42%

2. Vagyok, én tudom magamról, hogy az vagyok és pont emiatt, hogy engem (szerintem) megsértenek, ezért én is szoktam direkt olyanokat mondani a másiknak, amik tudom, hogy nem esnek jól nekik, illetve van egy alap támadó stílusom, mivel nehezen ismerkedem és bízok meg emberekben, ez ilyen védekező dolog....na mindegy.

Szóval jó lenne írnod valóban egy két példát, mielőtt itt nagy elemezgetésekbe kezdenének a válaszadók, mert így csak tapogatózik mindenki.

2021. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek veled. Én tényleg nem értem mit is akarsz mondani. MOndj egy példát amikor valaki megsértett. Mert a kettes válaszadó csak rákérdezett, hogy nem az a gond-e, hogy túl érzékeny vagy. A válaszod egy kicsit furcsa volt amit neki írtál. A 2-es semmi sértőt nem írt. Te mégis olvasva inkább ellenségesen válaszoltál. Ezért nem értem, hogy mégis mi a bajod. Mielőtt még nekem iírnád, hogy " na erről beszéltem, te is csak sértegetsz" nos, nem. Nem állt szándékomban megsérteni, csak a logiládat szeretném megérteni. Ha ennek ellenére sértőnek találtad amit írtam, akkor benned van a hiba.
2021. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

"ha leírnám, hogy ezt tipikusan milyen típusú emberek szokták mondani (nem szerintem, hanem pszichológiailag), azzal megsértenélek."

Ha ezt esetleg egy kicsit jobban kifejted szerintem megtudjuk a kérdésedre a választ.

Mivel elég offenzívnek hangzott ami egyszerre bizonyítaná az irasombol mind a két pontot

2021. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
8as mit találtál furcsának? Mit találtál ellenségesnek a 2-esnek adott válaszomban?
2021. jún. 22. 22:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!