Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon sekélyes és gonosz...

Nagyon sekélyes és gonosz ember vagyok ha ettől a szerencsétlentől felfordul a gyomrom és kliráz a hideg és az alien 4 jut eszembe róla?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=NfgtKevBPGE


kurvára nem tehet erről és sajnálom de valahogy a legnagyobb iszony tör rám. Ha é n így néznék ki eutonáziát választanám.


2021. jún. 22. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
NEM KELL nézni, és ennyi. Nem mindenki ennyire gyenge idegzetű, mint te. Nézzél inkább olyan videókat, amikben kiscicák nekiugranak az üvegablaknak, az való neked. Bár lehet te attól is iszonyodnál.
2021. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy az. Egyszerűen nem bírod a látványt. Ettől még nem leszel sekélyes.
2021. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Belső számít, tudod..

Ja nem tudod.

Nem attól vagy sz#r ember hogy ezt érzed, hanem hogy még az internetre is kiírod.

2021. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csúnya, ahhoz képest, hogy mennyire megégett, most ez lehet hülyén és sértőn jön ki, de szerintem aranyos is, ahogy kinéz. Hálistennek, hogy tovább tud így élni és nem adja fel.
2021. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Lehet gonosz vagyok....


Nézzél inkább olyan videókat, amikben kiscicák nekiugranak az üvegablaknak


igen, amúgy kb ilyeneket szoktam meg meséket, animéket. Amúgy véletlen dobta be, nem tudom miért. a törpéket pl tökre bírom, meg Logan Pault-t

2021. jún. 22. 22:32
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Basszus... Pár percre csukom be a szemem. Kinyitom, és azt látom, hogy 4 +új válasz érkezett ide.. kérdező: ilyenkor lekell tiltani az ilyen videókat, h ne is ugorjon fel többször hasonló vidi. 2es vagyok.
2021. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hatos, igazad van!
2021. jún. 22. 22:44
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Mint mindig Xd. 6os voltam.
2021. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Na sikerült tiltani? Előző vok.
2021. jún. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A videón szereplő illető csoda, hogy túlélte, amit túlélt, és tovább akar élni - ez a lényeg.


Ha mobilról vagy, a videó címe mellett fogsz látni három darab függőleges, szürke pontot, arra ráböksz, és kiválasztod, hogy ne javasolja ezt a csatornát.

Ha más csatornáról ajánl hasonlót, a "nem érdekel"-t válaszd ki.

2021. jún. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!