Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ilyen sok görcs?

Miért van ilyen sok görcs?

Figyelt kérdés

A tipikus rosszindulatú, rosszhiszemű, károgó lehúzókra gondolok. Nem ért hozzá, de véleménye van, s mindezt úgy fejezi ki, hogy 'Biztos azért, mert"... (természetesen eszetlen nagy ostobaságot nyilatkozik, ami alapján a 70-es IQ-t sem feltételeznéd, és még epés is, meg ízléstelen)


Most is elfogyasztották a türelmemet.



2021. jún. 23. 00:11
 1/5 anonim válasza:
73%

És honnan tudod, hogy nem te nyilatkozol eszetlen nagy ostobaságot?

Mivel nem vagyunk egyformák, célszerű több szempont alapján körbejárni egy kérdést...


"Most is elfogyasztották a türelmemet."


Kész egy buksisimit?

2021. jún. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, kérek szépen ^_^

Tudom, h nem én nyilatkozom marhaságot. Adott volt egy probléma. Kivitelezhetetlen megoldási javaslatokkal traktáltak (persze csak az, aki megértette a lényeget, a többiek java része teljesen félrebeszélt, de óriási mellénnyel)

2021. jún. 23. 00:26
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Hidd el, hogy nekem van igazam. Mivel én még nálad is jobban értek mindenhez is.
2021. jún. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos azért, mert a szüleik nem tudták rendesen fegyelmezetten megnevelni a kölykeit.
2021. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos itt sem fogsz értelmes válaszokat kapni, de olykor ezen bosszankodom én is. Félelmetes hová fajultunk. Akinek van titokja, az megfigyelheti egy-egy külföldi káresetes videó alatt, hogy míg általában más területen élők/nemzetek együttérző smiley-kat küldözgetnek, csak mi a sírosnevetős smiley-kat dobáljuk, és mindenen csak viccelődni, gúnyolódni tudunk, mint valami pszichopata agyhalottak. :((( Tiszelet annak a pár kivételnek.
2021. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!