Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a meleg férfiak...

Szerintetek a meleg férfiak sikeresebbek az átlagnál?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre, hogy általában sikeresek. Hangulatuk is pozitívabb, központi személyiségek, szeretnek tevékenykedni, alkotni.

2021. jún. 24. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem semmi köze nincs a nemi identitásnak a sikerességhez. Én két meleg férfit ismerek. Pontosabban kettőjükről tudom, hogy melegek. Az egyikük Tesco-ban árufeltöltő, a másikuk pedig egy telefonos boltban dolgozik. Szóval az én ismerettségi körömben nem sikeresebbek.
2021. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha sikeresek akkor nem azért mert melegek.

Valószínűleg amit csinálnak azt jól csinálják.

2021. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem nagyon főleg aki vállalja is kb úgy kezelik mint a romákat,ott rúgnak beléjük ahol csak lehet (szerintem ez sem és a rasszizmus is f..ág) de hát ez van.


Egyébként sok mindentől függ milyen a személyisége,nem mindegyik olyan "harsány".


De pl.: Cyla :D meghalok rajta,hiába meleg,tök közvetlen,barátságos,vicces...

2021. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3


Cyla mit dolgozik?

2021. jún. 24. 22:21
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Modell ügynökségnél van,modellekkel.
2021. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Esetleg ha felettes körben vannak melegek, akkor pozitív megkülönböztetésben lehet részük és megkaphatnak úgy jobb pozíciót.

Egy adott kisebbségi csoporton belül jellemző az összefogás.

Lásd zsidóság és egyéb vallási körök.

2021. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon trendi manapság a sokszínűség terjesztése. Ilyenkor megmutatják az egyes cégek, hogy nem homofóbok és jellemzően túlkompenzálnak melegek alkalmazásával.
2021. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez butaság. Tele van a világ csóró kis b.zikkal,én is ismerek kettőt-hármat, élnek, dolgoznak, semmi flanc. Akikre te gondolhatsz, azok a médiában megjelenő celeb b.zik, azoknak megy a szekér. De ez mimden celebre igaz, aki a fényre kerül.
2021. jún. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, milyen területen. Showbizniszben, művészeti téren, főleg előadói minőségben igen, mert oda azért nem árt egy kis érzékenység, vagy harsányság, amit azért nem kell lasszóval fogni a melegek között. Más területeken inkább hátrányban vannak, mert sajnos még a mai nap is vannak helyek, ahol kinézik őket. Meg nyilván melegekből sokunk csak a híreseket látja, nem azokat, akik ugyanúgy gályáznak gyárban minimálbérért, mint a heterók.
2021. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!