Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha nem bírom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem bírom a barátnőm vaginájának a szagát?

Figyelt kérdés

Amikor először próbáltam kinyalni, akkor próbáltam visszafogni a lélegzetemet, de amikor az orromon át lélegeztem, akkor kiss híján elhánytam magam a szagtól. Második alkalommal fejjel lefelé közelítettem meg, és akkor tudtam nyalni, mert az orrom lefelé volt, mintsem a p*ncijában.

Ma megint megpróbáltam, de egy az, hogy nem fürdött előtte, tehát nem mosta meg, másrészt már a hasa környékén (amikor csókolgattam) éreztem a rossz szagot.

Mit tehetnék?



2021. jún. 25. 01:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Csereldle
2021. jún. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Ha ilyen intenzív szaga van akkor valószínűleg valamilyen bakteriális fertőzése van. Valahogyan tapintatosan kellene közölnöd ezt vele, neki pedig nőgyógyászhoz mennie
2021. jún. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon eltévedtél a kategóriát illetően.

Fürödjetek meg szex előtt, 35 fokban fürdés nélkül a te farkad sem rózsa illatú. Esetleg ennél sokkal finomabban megkérdezhetnéd, hogy nincs -e valami baja, bakteriális fertőzés okozhat ilyet.

2021. jún. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
#1 : szakadok 🤣🤣🤣
2021. jún. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha az orrod lefele volt akkor a seggét szagoltad 😆😆
2021. jún. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
49%

Mosakodjon

Ha nem használ akkor orvos

Ha szerinte sincs baja, keress pasit, nem való neked a nuna illata.

2021. jún. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Az embereknek komolyan ekkora problémát jelent megkérni a másikat, hogy üzekedés előtt zuhanyozzanak le?

Meg egyáltalán, fel sem merül bennük ez igényként?

2021. jún. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Itt mindjárt két probléma is felmerülhet. Vagy azért nem bírod az illatát, mert nem mosakszik vagy azért mert nem passzol a kemiátok 🤷‍♂️
2021. jún. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
#9 így van, én sem engedem, hogy kinyaljanak, ha előtte legalább pár órán belül nem tusoltam. De farkat sem veszek a számba úgy, hogy előtte nem mossa meg.
2021. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem szex előtt, főleg orál előtt alap a fürdés. Ha nem is közvetlenül előtte, akkor max 1-2 óra még belefér. Enélkül hozzám se érhet, azért a megfelelő higiéniával megtisztelem a párom, visszafelé is elvárom.

Ezt nagyon nehéz tapintatosan közölni. Meg kell próbálni először megkérni az alaposabb mosakodásra, érdemes egy nőgyógyászati kontrollra is elmenni. Ezen felesleges megsértődni, ha már magától nem veszi észre, jó ha szólsz neki.

2021. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!