Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb igazságta...

Mi volt a legnagyobb igazságtalanság ami valaha ért, és akár hetekig, hónapokig is bosszankodtál rajta?

Figyelt kérdés

Igazából bármilyen ehhez kapcsolódó történetre kíváncsi lennék, legyen az iskolai, munkahelyi, párkapcsolati stb eset...

Ha több ilyen van, nyugodtan írjátok azokat is. :)



2021. jún. 26. 22:00
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
93%
Évekig bosszankodtam rajta, hogy a nyíltnapon jónak eladott diplomámmal végül még egy "bas*d meg az anyád" üzenetet sem kaptam vissza a munkáltatóktól, miután megkapták a jelentkezéseimet. :D Kapják be ők is, meg azok akik erre a szakra rábeszéltek. És amit bár imádok, munka nincs vele.
2021. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Milyen diplomád van?
2021. jún. 26. 23:19
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasi azért nem jött velem össze ,mert szegény vagyok. Szülei nem fogadtak el,lebeszélték rólam ,pedig sose láttak engem.
2021. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%

3

Jajj, pasis sztorim nekem is van. Egyik exem megsértődött, még ő volt az áldozat, mikor szakítottam vele. Az indok amiért tettem, hogy folyamatosan azt mondta, ostoba, buta nő vagyok, végül már az utcán is képes volt lehordani, hogy mekkora hü*ye is vagyok én igazán, akit szégyellni kell. :D Ezek azóta is bennem vannak, mint negatív élmények.

Vagy az igazságtalanságok, amiket szülő tud tenni pl a két gyereke között. Egyiknek minden, másiknak semmi.

De egyszer felvettek egy céghez is, tipikus betanított melóra. Etettek fűvel fával, hogy átfognak venni majd diplomás munkakörbe, mert odavágott egy projektbe a szakmám. Szerencsére hamar rájöttem, hogy az ”egy idő utan” éveket jelent, úgy kb 5-10-et. Inkabb ott hagytam egy jobb melóért.

2021. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
93%

Legnagyobb igazságtalanságot a szüleim tették velem


Nekem van egy féltestvérem és amióta ő megszületett,azóta én vagyok a fattyu a családban.


ő a minden,ő a tökéletesség

ő megkaphatott minden.


Neki csak egy szavába került már ugrottak neki.


Ha egyest kapott az iskolába annyival elintézték,hogy jól van,egy egyes nem egyes, majd lesz jobb.


Ha én hozztam haza néha rossz jegyet,már elvették a telefont egész évre, és csak nyáron kaphattam vissza, akkor is úgy,hogy ha minden tantárgy 4 lesz a bizonyítványba.


Húgomnak kellett pénz adtak neki,de nem 5000-10.000 hanem 60-80 ezreket.

Ha nekem kellett egy új cipő,mert a réginek a talpa lyukas volt,menjek el diákmunkázni


Szülinapra semmit, húgomnak mindent

Húgom csettintett egyet már kapta a jogsit, kocsit, iPhone, műkörmöt, póthajat

Nekem minden áldott nap hazimukát kellett csinálni, húgom után is össze pakolni,amióta elköltöztek disznó ólban élnek és rá nem szólnának,hogy takaríts,jól van az úgy,majd ha jön valaki majd becsukjuk az ajtót mert a szobába úgy se jön be


Húgom 19 éves,kicsapták a középiskolából,nem baj kislány kapsz egy lakást

2021. jún. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

1. Bántalmaztak a szüleim gyermekkoromban. Sosem tudtam túltenni magam rajta.


2. Elrontottam hatodik osztályos korom végén a felvételit, így kettő évig egy legalja, koszfészek, gimnáziumnak csúfolt szeméttelepre kellett járnom a város prolijai közé. Nyolcadik osztály végén újra felvételiztem és szerencsére felvettek egy rendes gimnáziumba, ahol tanulni is lehetett, viszont előtte az alja iskola kettő évet tönkretett a fiatalkoromból. Maga a pokol volt az a hely, ennyit tudok csak róla nyilatkozni.

2021. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
30%
Utolso ez nem igazsagtalansag, nem irtal eleg jo felvetelit, csak rajtad mult😀
2021. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
#7 Könnyű így látatlanban okoskodni, de egy rossz felvételit nagyon sok tényező eredményezhet, nem feltétlenül az, hogy nem készült rá...
2021. jún. 27. 21:20
 9/60 anonim ***** válasza:
92%

Szüleim lelki terror alkalmazása.


Egyetem köcsög tanárok. (Csalás nélkül nem lehet előre menni.)


Fasz kolléga aki kicsi keresztbe tesz.


Az egész rendszer, ország hogy mindenkit ellenségé tesz.

2021. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom ami veletek történt.

Remélem egyszer kárpótol majd titeket az élet.

2021. jún. 27. 22:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!