Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert csinalnak magukbol az...

Miert csinalnak magukbol az emberek egy total masik embert a facebook profilkepukon? Arra gondolok, hogy egy 40 eves no 20nak maszkirozza magat stb. Kismillio ilyen esetet latok, nap mint nap.

Figyelt kérdés

Nem egyszer fordult velem elo, hogy elobb lattam egy not kepen, majd eloben nem ismertem meg az illetot! A kepeken egy 25-30 ev koruli, apolr csinos no, eloben meg 40 pluszos, tulsulyos, igenytelen stb. Ennek mi az ertelme? Azok elott akik ismerik ez nem gaz?

Azt veszem eszre, hogy total onkepzavarban vannak az emberek, es fejben azt hiszik, hogy ok tenyleg ugy neznek ki, mint a kepen.

En egy 30 eves no vagyok, de vallalom a megjelenesem, es fel lehetne ismerni.



2021. jún. 29. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát talán azért amire rájöttél mikor láttad őket élőben :D esetleg még lájkokat is akar gyűjteni a hazugságra, hogy növelje az önbizalmát vele, de ne gondold, hogy a hazugság miatt bárkinek is több önbizalma lesz tőle.
2021. jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azert sem ertem, mert sajat maguknak meg plane irtozatos csalodas lehet tukorbe nezni.
2021. jún. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne is mondd,van egy negyvenes nő ismerősöm,aki ráadásul milliomos..

Egy ideig egész normális fotókat tett ki,nem is néz ki rosszul,

de egy ideje, olyan szűrőket tesz magára,hogy szó szerint majdnem betojtam mikor megláttam.

Úgy néz ki a legutóbbin pl. mint egy gonosz ufó, totál sima bőrrel..

Miért jó ez? Nem látja hogy mennyire torz könyörgöm?

Én ezekre a képekre ne mis reagáltam direkt,de a legtöbb

nyalós persze írta hogy de dögös,meg szép...Aha..

2021. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Erthetetlem szamomra is. Azt megertem, hogy az ember finomit picit magan, vagy igyekszik elonyosebb oldalat mutatni, de teljesen atestunk a lo tuloldalara! Nem egyszer van, hogy pl. anyukat a jatszoterrol, akit nap mint nap latok, akivel minden nap szinte beszelek, a facebook kepen nem ismertem meg...
2021. jún. 29. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazából ez az ő gondolkozásukat tükrözi,ilyennek szeretnék

látni magukat..Borzalom,például nem tudom

mennek-e még a facen ezek a csücsörítős,mellkidobós,

tetováltszemöldökös képek a csajoknál,mert attól is

hányni tudnék...Baromira felszínesek lettek a fiatal lányok,

alig látni pár valódi egyéniséggel rendelkezőt, aki nem áll be

a sorba,és a természetes szépségét nem barmolja szét.

2021. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jobb esély van randira
2021. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kinél? Lakatos Ronaldónál? Nekem ilyen csaj tutira nem kellene.
2021. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem a ferjem meselte, hogy a megismerkedesunk elott nem egy ilyenbe belefutott. Kepen egesz mas, mint eloben, eg es fold..nem is ertem.
2021. júl. 7. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!