Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokjak le róla hogy...

Hogyan szokjak le róla hogy állandóan szétkaparom a sarkam?

Figyelt kérdés
Ha van valami száraz bőr, bőrkeményedes vagy vízhólyag vagy akármi a sarkamon azt ahogy tudom letépem, van hogy vérzik is. Tudom hogy nem kéne, és persze mikor járkálnom kell mindig fel kell hogy vegyek valami zoknit hogy kevésbé fájjon és hogy tudjak valamennyire menni. De amúgy bárhol van rajtam valami seb (ujjon, szájon, vállon, stb) mindig ezt csinálom csak a sarkamon a legzavarobb mert ugye megnehezíti a közlekedést.

2021. jún. 29. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, mielőtt lekaparod, hogy az a korábbi hasonló esetek mentén milyen kellemetlenséget okozott, mennyire lett általa neéz a járásod.

Meg hát esztétikailag sem szép-

Amúgy hányas lábad van?

2021. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 39-es
2021. jún. 29. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
1# vagyok: Az szép láb:). Lehet azt is tenni, hogy leragasztod sebtapasszal.
2021. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretem
2021. jún. 29. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet esetleg még hintőporral, krémekkel kezelni a száraz bőrt minden nap, vagy legalább az előírásoknak megfelelően.Vagy kiáztatni.

A masszírozás is segíthet részben, a felület ápolása tekintetében.

2021. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilvan valamifele feszultseglevezetes miatt csinalod. A lelkiproblemat kene feltarni, megoldani, vagy keress valami mas fajta feszultsegoldast. De azert az, lehetoleg ne az alkohol, cigaretta, kabitoszer legyen.
2021. jún. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 igazad lehet, végülis a sarkammal viszonylag nem olyan hosszú ideje csinálom ezt, max 2 éve, éppen mióta gyűlnek a problémáim. De azért ez mégiscsak jobb mintha önteném magamba az energiaitalokat, mint tavaly.
2021. jún. 30. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!