Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk/férfiak ki szokot farmer...

Fiuk/férfiak ki szokot farmer rövid nadrágot használni strandon abba strandolni fürödni?

Figyelt kérdés
Úgy fel venni hogy csak azt és nincs alsógatya.

2021. jún. 30. 03:34
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem senki.
2021. jún. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az biztos nagyon kényelmes úgy.
2021. jún. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban egyetlen csoport volt a helyi strandon, aki utcai rövidnadrágot vagy farmer shortot hordott a medencében. A romák. Mindenki más képes volt normál úszógatyát felvenni.

Rendes strandon amúgy nem is engednek be bermudában vagy rövid farmerban a medencébe.

2021. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát max olyan volt, hogy haverokkal elmászkáltunk, és (nem volt betervezve) belementünk térdig egy ilyen bányatóba. Aztán kicsit jobban összefröcsköltük egymást viccből, mint kellene...
2021. júl. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés azért is jutott az eszembe nyáron strandon láttam máson olyan úszó shortot ami farmer mintájú volt ugyan úgy nézet ki mind egy normál farmer tehát hátul a far zseb meg úgy minden, meg tetszett, mivel én sajnos nem bírom a műszálas anyagból készült ruhákat így alapból sima pamut rövid gatyát használok, ezért is gondoltam hogy akkor normál farmerböl,

Az ötletet ki is próbáltam a nyáron, nem használt farmert le lett a szárai vágva, olyan lett mind egy úszó short, a zsebeit kellet ki vágni be lett varva a zseb nyílás, minden egyébb jó csak max az hogy nincs zsebe, ha épp nem vizbe vagyok pl parton el megyek valamire akkor a telefont nem tudom zsebre rakni, végül találtam megoldást hogy hova teszem a telefont, tehát ez sem okozott végül gondot, ami még jó tapasztaltam hamar meg is szárad.

2021. szept. 3. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!