Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha én...

Miért van az, hogy ha én kiállok az LGBTQ mellett, rögtön azt hiszik, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Miért olyan hihetetlen, hogy valaki ki akar állni olyan ügy mellett, ami őt közvetlen nem érinti?

(AZ meg a külön kedvencem, amikor ez a feltételezés úgy nyilvánul meg, hogy fröcsögve lebziznak :) )



2021. júl. 1. 10:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Mert beteges dolog beteg emberek számára olyan jogokat követelni, amik vagy már adottak, vagy sosem lesznek azok, mert a társadalom normális tagjait irritálja.
2021. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%

Mert általában melegek vannak ezért oda.

Értelmes ember elfogadja őket, de nem foglalkozik a hisztivel.

2021. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Régen a nők szavazati joga sem volt adott. Rabszolgatartás is volt valaha. A kezdetekkor meg vándorló életmód volt a módi.

A normalitás koronként és kultúránkként változik

2021. júl. 1. 10:56
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

Veled vagyok, kérdező.


Ugyanaz az effektus, mint amikor suliban kiállsz a "fura" gyerek mellett, erre téged is furának kezdenek kezelni.


Azok, akik összemossák a támogató heterokat, azok sose nőttek ki ebből a korból.

2021. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azert csodálkoznak es gondoljak hogy kozod van hozza mert manapság az emberek nagy resze csak sajat magával törődik. Nem gondoljak hogy foglalkozol valamivel puszta jo szándékból ami teged nem érint csak azért hogy másoknak segits vagy másokat tamogass vele.
2021. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%

A seggben és szarban való turkálást soha nem lesz normalitás.

Max szolidaritás miatt nem mondjuk meg neki.

Ez továbbra is elmebetegség.

2021. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
#6 Igen, mert a heteró férfiak sem szoktak ábrándozni az anális szexről... ja, bocs, az más, a nők nem szoktak kakilni.
2021. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%

6-os Ez hogyan lehet érv, mikor a heteroknál is van anális szex.

Persze, vannak heterók és melegek is, akik ezt nem részesítik előnyben.

2021. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%

7.

A hetero férfiak se a legügyesebbek, ott is csúszik valami, de az szimpla igénytelenség.

Itt viszont arról van szó, hogy kajak egy bűzölgő segglyuk izgatja fel.

Azért ez beteg.

2021. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Arról nem is beszélve, hogy akkor szerinted az elmetegség, ha valaki ismeri a testét és az erogénzónáit (prosztatamasszázs)?
2021. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!