Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen kudarcaid voltak...

Milyen kudarcaid voltak eddig? Milyen hibákat követtél el, amiket bánsz, és amivel esetleg másnak is ártottál? És amit fogalmad sincs ma, hogy hogyan követhettél el?

Figyelt kérdés

Akár barátság terén, akár munkahelyen, akár párkapcsolatban, akár vezetésben.


Amik egyszerű mulasztásnak indultak, vagy figyelmetlenségnek, de olyan következményei lettek vagy lehettek volna, amiket álmodban sem gondolnál, és már mindennél jobban figyelsz rájuk? Akár vezetésben kezdőként, vagy egy új munkahelyen?


Bármi jöhet, az életnek bármelyik területéről.


Sőt, ha olyat írsz, amiről csak tudomásod van, vagy esetleg a te károdra követték el (de nem rosszindulatból), annak is örülnék!


Köszönöm



2021. júl. 2. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem vágtam eleg mélyre sosem a csuklómon xd
2021. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megcsaltam valakit, aki szeretett, mert nem volt szexuális életünk. Utána bűntudatból évekig vele maradtam és próbáltam jóvá tenni. Ekkor már mindent elkövetett, hogy tönkrevágja az életemet. Sorozatosan csalt, rombolta az önbecsülésem minden téren. Én meg tűrtem, mert azt gondoltam, hogy ennek én vagyok az oka. Emiatt az élet más területein is lecsúsztam. Rosszabbul teljesítettem a munkában, elszúrtam a továbbtanulást, elhíztam és inni kezdtem. Ő megtartott, amíg volt bennem mit kihasználni, aztán eldobott másért.
2021. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvesztettem egy számomra fontos embert és már nem kíváncsi rám. Hallani se akar rólam. :( Pedig mindent megadnék érte hogy jó viszonyban lehessünk
2021. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl nyílt voltam és barátságos az emberekkel. Pedig jobb lett volna mogorva remeteként élni, állítólagos barátok, szerelem meg minden ilyen gyíkság nélkül. :D
2021. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Másnak egyetlen egyszer ártottam, az sem volt szándékos. Oktatómmal vezettük még az elején, ő aznap nagyon feszült volt, és ez hamar átragadt rám is. Előre 90 volt a feladat, minden rendben ment, míg végül a patkára fel nem tettem a lökhárítót. A kocsinak már régebben leszakadt 1x-2x (semmi közöm nem volt hozzá és addig nem is tudtam róla), így az érzékeny terület volt. Az oktató nagyon kiakadt, én szinte sírtam, pokoli volt. Végül amúgy kiderült, hogy semekkora kár nem keletkezett és "csak" vissza kellett valamit "pöccinteni". Én nem győztem elnézést kérni, nagyon szégyelltem magam.

Az oktató is elnézést kért a reakciójárt, de engem továbbra is bántott.


Párkapcsolatom még sosem volt, és igazából ezt így önmagában kudarcként könyvelem el :D Pár hónapja lehetett volna valami (azt hiszem), legalábbis a fiú eléggé nézett engem, szemezések is voltak és valahogy feltűnően figyelt engem.. deee nem történt semmi. Közösségi oldalakon én kezdeményeztem (bejelöltem, bekövettem), ő visszajelölt és ennyiben kifújt a dolog. Szóvaaal, kellemetlen.


A barátság/ismerősök részről viszont kisesszét tudnék írni. Nagyon sokszor támadtak hátba, használtak ki emberek, kellett barátokban csalódnom. Mindezt azért, mert szerintem kedvesebb, lelkiismeretesebb, önbizalomhiányosabb vagyok, mint kellene, és mert sokáig hagytam magam.

Konkrét példák:

-magát legjobb barátomnak nevező lány terjesztett rólam egy-két dolgot, 0 igazságalappal

-az edzőm kibeszélt engem fűnek-fának, néha még a saját fülem hallatára is (másokkal is ugyanezt csinálja, pár kivétellel és én meg naivan azt hittem a kivételek közt vagyok..)


Csoportmunkánál sajnos elég sokat szívok mások hülyeségei miatt. A magam részéről beleadok mindent, de az én értékelésem (is) megsínyli, mert más trehány, nemtörődöm volt..

2021. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!