Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kellene elfogadni a...

Miért kellene elfogadni a kövér nőket, és a kövér férfiakat viszont nem?

Figyelt kérdés

Értem hogy alapvetően egyiket sem kellene. De ha már hirdetik, hogy "fat-acceptance" meg ilyesmik, akkor azt miért nőkkel hirdetik? A kövér pasi az nem elfogadott, fogyjon le, vagy maradjon magának?

(USA-ra gondolok itt most elsősorban, ott látok ilyesmiket)


2021. júl. 2. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőt el kellene fogadni de a követelőzést egyiktől sem.
2021. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fat-acceptance-t azok találták ki akik lusták lefogyni. Mi lenne ha inkább az egészséges életmódot népszerűsítenénk és a body positivity mozgalmakat meghagynánk azoknak akik nem tudnak változtatni a testükön?
2021. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A túltolt szépségipari ideálok és az ebből jövő testképzavar, megfelelési vágy ellenpólusaként jött az ezzel ellentétes megfelelni nem akarás, "elfogadom, hogy lusta mód nem csinálok semmi csak zabálok" mozgalom. Szerintem a feminizmus is közre játszik meg, hogy a nők régen el voltak nyomva és így próbálnak teret nyerni, minden hülyeségük elfogadásával.

A férfiakat meg ugye kimondva sose nyomták el és nem is épül rájuk egy olyan több milliárdos üzletág mint mondjuk a sminkipar.

Gondolom emiatt van ez az egész.

2021. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fat-acceptance-t azok találták ki, akik nem értenek egyet azzal, hogy a kövérségért nyilvános megalázás jár. Nem egészséges, de az sem, hogy egyesek rajtuk akarják levezetni mindent. Vajon melyik a súlyosabb: elhízni, vagy szándékosan fájdalmat okozni érző emberi lényeknek?
2021. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert a megkeseredett, elhízott nő sokkal jobb fogyasztó, és még többet hoz a konyhára ha pluszban ellentétet csiszolnak a két nem közé, ahogy azt már évek óta teszik.


Bulvár, de beraknám ezt a cikket, pont jó ide: [link]


"A divatipar hosszú ideig nem volt koedukált, szóval már önmagában az nagyon menő és modern, hogy együtt szerepelnek a nők és a férfiak.


Még egy nagyon aktuális trend megfigyelhető a modellválasztásban: a három női modell közül egy plus size, egy vékony és egynek a testalkata valahol a kettő között van. A nők felé küldött üzenet egyértelmű: akármilyen is a testalkatod, gyönyörű vagy!


A fenti promó azt sugallja, hogy miközben nőből bármilyen testalkat kívánatos most már, hogy elértünk a húszas évekbe, addig a férfiaknál továbbra is csak egyetlen külső elfogadható: aki férfi, az legyen irreálisan kigyúrva, úgy méghozzá, ami a férfiak jó része számára normális edzéssel és diétával, szerek használata nélkül nem megvalósítható."

2021. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nőknek van mire fogni a kövérségüket (terhesség, szülés, az azt követő időszak, hormonzavarok), míg egy kövér férfi egyszerűen csak lusta. Az meg nem vonzó.
2021. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szeretjük a kövér csajokat és srácokat is. :)
2021. júl. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Egészen addig nem zavar, amíg bárki , nemtől függetlenül csak éli az életét. De azt promozni, hogy nem baj, ha elhízott vagy, az probléma. De az, probléma, mert egészségtelen, komoly bajod is lehet, nem a kinézet miatt baj.

Kalória deficit, ennyi kell a fogyáshoz, ha valaki nem is edz mellé.

2021. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Huhhh... Én kicsit husis vagyok. De tudod hányszor kaptam azt h " de gci ronda vagy" stb ocsmány szöveget?


Amúgyse volt soha önbizalmam mostmár annyi sincs mint egy darab 💩nak... Ezt csinálják a pasik.


És vannak nálam sokkal kövérebb nők akik boldogok, párjuk van, insta modellek stb...


Nem tudok olyat mondani ami tetszik, nem tartom magam okosnak pedig sokan azt mondják.


Gondolkoztam h kiírok egy kérdést h a gyakori népe szerint mennyire vagyok ocsmány de biztos vagyok benne h 98%a csúnyának tartana.


Borzasztó mentális gondokat tud okozni az ilyen direktbe bántás

2021. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!