Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem barátkoznak velem, mert...

Nem barátkoznak velem, mert látják rajtam, hogy depressziós vagyok. Hiába szedek rá gyógyszert, nem tudok vidám ember lenni. Depressziós ember is olyannal akar barátkozni, aki jó kedvre deríti és nem húzza lejjebb a hangulatát. Ötlet?

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél depis. Szívesen.
2021. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Minek depizel?Attól semmi se lesz jobb.Hány éves vagy?
2021. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nem döntés kérdése nálam, hogy az vagyok, vagy sem. 24 éves vagyok.
2021. júl. 2. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Mennyi önjelölt pszichológus. Látszik, hogy eletetekben még semmi mentális betegségről nem hallottatok és nulla empátiával rendelkeztek...


Kérdező, ne keseredj el. Nekem először a család, vagy ha családban senki nincs, akkor egy jóbaráttal próbáld meg élvezni az apróságokat. Kezdetben nehéz lesz, de hidd el, ha már együtt vagytok és ennek a valakinek már el tudsz mondani dolgokat és meg tud hallgatni, már felsiker!

Onnantól ha már a sajat baratoddal vagy rokonoddal jól megy a beszélgetés és a kikapcsolódás, próbálj meg óvatosan nyitni a környezeted felé is. Sok gyakorlással, de menni fog.

Fel a fejjel és kitartást!

2021. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Én is depressziòs vagyok. Lassan 4 éve. Ha gondolod írj. Szeretnék végre egy depressziòssal beszélgetni. Szívesen meghallgatlak
2021. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem válts orvost, de komolyan
2021. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is depressziós vagyok. Rohadt egy dolog, nem lehet belőle kijönni, vagy csak rohadt nehezen. Olyan van inkább, hogy jobb állapotba kerülsz. Sajnos nem tudok tanácsot adni, mert magamon sem tudok segíteni. Én most kezdtem el a gyógyszert.
2021. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!