Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem ezt a szituáci...

Hogyan kezeljem ezt a szituációt ?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de engem rendkívül bosszant amikor egy srác szó nélkül eltűnik. Egyszerűen nem értem miért csinálják ezt ? Megértem hogy dolga van csak akkor mondjon annyit: dolgom van. Mert szerintem ez hogy se szó se beszéd ez valami hihetetlen bunkóság. Nekem az úgy jön le mint ha valakivel személyesen beszélgetnék és egyszer csak ott hagynám faképnél a társalgás közepén. Biztosan kapnék a fejemre attól az adott személytől. Ezért nem értem miért nem lehet annyival meg tisztelni a másikat hogy legalább akkor elköszönni (pl.most mennem kell, szia). És nem azon van a hangsúly hogy beszámoljon csak legalább annyit írjon szevasz vagy valami. Nem vádaskodásból írtam csak kíváncsi vagyok hogy ki miért csinálja ezt illetve benneteket is zavar?

2021. júl. 4. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Bár nő vagyok, de ahol elköszönök, az "hivatalosabb" kapcsolat. Pl. a tesómnak szerintem életemben nem köszöntem messengeren, közeli barátoknak sem.
2021. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm
2021. júl. 4. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Hát, igazad van, ha van rá lehetőség akkor koszonjon el az ember, ne csak úgy kilepjen, és kész.


Férfiként engem is zavar az ilyen.

2021. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Aa, ugyanez volt a problémám és én hisztiztem, szóltam is miatta, aztán sok idő után sikerült is rávennem a másikat, hogy legalább szóljon, vagy köszönjön el, ha valami hosszabbtávú programja van, vagy Dolga.
2021. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aki egy emojit vagy matricat se tud lokni, az nagyon bunko. Elobbiek egy masodpercig tartanak, ha kozbejon valami.
2021. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Máshogy nevelték. Szülei is így mennek el otthonról. Te is, ő is hazulról hozza a kultúrát, ha az különbözik érthetetlenül idegesítő lesz. Tanítsd meg rá, hiszen az elköszönésben a tiéd a magasabb kultúra.
2021. júl. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!